نتایج جستجو برای عبارت :

مقایسه شرط نامشروع و شرط خلاف مقتضای عقد

سلام
در خبرها دیدم که متاسفانه با روایت آمار ارائه شده ی شخصی در مورد ارتباطات و فرزندان نامشروع توسط برخی خبرگزاری ها به تمسخر این شخص پرداخته و زحمت یک جستجوی کوچک را نیز به خود نداده اند.
بهتر است به جای تمسخر و ریش خند و فارغ از توجه به گوینده ی سخن به خود سخن پرداخته و اگر پاسخی هست، مبذول داریم.آماری که ایشان در مورد فرزندان نامشروع در سطح دنیا ارائه نموده اند نزدیک به واقعیت است.این آمار به راحتی به جستجوی معادل انگلیسی کلیدواژه های مو
تهمت رابطه نامشروع و نحوه شکایت زن از شوهر و بالعکس 

یکی از سوالات حقوقی مراجعین در مشاوره حقوقی شکایت در خصوص رابطه نامشروع و تهمت به همسر و نحوه پی گیری شکواییه رابطه نامشروع می باشد لذا در این مختصر توضیحات لازم داده می شود برای طرح شکایت از همسر در دادسرای ارشاد ویا دادسرای عادی جهت رابطه نامشروع مدارکی لازم است جهت رویت مدارک کلیک کنید بر کلمه وکیل در ذیل 

وکیل 

نمونه رأی رابطه نامشروع
در مقاله قبل در مورد خلاصه پرونده با موضوع رابطه نامشروع و همچنین رأی دادگاه بدوی (نخستین) در مورد این پرونده و رأی دادگاه تجدیدنظر توضیح دادیم و در این مقاله به بیان ادامه رأی دادگاه تجدیدنظر می‌پردازیم:
نمونه رأی رابطه نامشروع
موضوع: دلایل اثبات جرم رابطه نامشروع صرف دیده شدن متهمان در معبر (گذرگاه) عمومی، مصداق و نمونه رابطه نامشروع نمی‌باشد.
ادامه رأی دادگاه تجدیدنظر
پس از دریافت سابقه و ملاحظه آن اقدام به تعیی

مقایسه شرط نامشروع و شرط خلاف مقتضای عقد
شرط یکی از اعمال حقوقی متداول بوده که در قالب تعهد اثری از خود به جا می گذارد شرط یک الزام و تعهد تبعی است که با درج در متن عقد، مشروط علیه به ایفای آن ملزم می شود یعنی دارای ادله وجوب وفاء است
مشخصات فایل

تعداد صفحات
35

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
شرح مختصر: ولی اگر طرفین به شرط باطلی توافق کنند مشروط علیه را نمی­توان به ایفای آن مجبور کرد چون برای شرط باط
سلام
امروزمیخوایم در مورد برخی سایت های حقوقی با شما صحبت کنیم .
و با معرفی این سایت ها میخواهیم به برخی مشکلات حقوقی شما کمک کنیم .
سایت های مهمی حقوقی
سایتی د رمورد دادگاه و حاشیه ها
سایتی در مورد رابطه ها
رای های مهم دادگاه
اطلاعاتی در مورد رابطه نامشروع
سایتی د رمورد رای دادگاه
رابطه نامشروع چگونه است
روش های اعتراض به رای دادگاه
به چه رابطه ای نامشروع می گویند
سایتی در مورد اعتراض به رای دادگاه
سایتی در مورد مصادیق رابطه نامشروع
شکایت ا
✍️آشنایی با سند 2030 و e-2030:
سند ۲۰۳۰:اهداف این سند رفع تفکیک جنسیتی؛ قانونی شدن همجنسگرایی؛ آزادی های جنسی نامشروع؛ امکان تشکیل خانواده به هر صورت مثلا "ازدواج دو زن" یا "انسان با حیوان" یا "ازدواج با محارم".
سند e-۲۰۳۰: کشورهایی مانند چین؛ هند و ژاپن از اجرای سند ۲۰۳۰ به دلیل مهم بودن ارزش های خانوادگی امتناع کردند؛ و همچنین کشورهای اسلامی به دلیل غیر شرعی بودن از اجرای آن خودداری کردند؛آن ها(سازمان ملل)برای رفع این مشکل سند e-۲۰۳۰ را تدوین کردن
هروقت یک کالابین المللی شوددردسرهایی بزرگ هم بوجودمیاید.بعنوان نمونه وقتی زبان انگلیسی بین الملی میشودجهت سهولت قاچاق انسان وموادمخدرازروش هایی بی شرمانه به دخترهای انگلیس بیشترتوجه میشد.چون زبان بین الملی درسطح دنیاانگلیسی تعریف شده است.
سرکرده های داعش بهترین مکان راجهت اعمال نامشروع لندن میدانستند.
فقط این اتفاق یک علت داشت وآن بین المللی بودن زبان انگلیسی دراقتصادوسیاست واستخدام بود.
روندجنگ درجهان ابتداازانگلیس بدست صاحبان کاب
آقا ما نفهمیدیم بالاخره جوون با غریزه جنسیش چه غلطی کنه؟!
ازدواج رو قبول دارم کاملا اوکی. ولی اون راه بلند مدته. «الان» جوون با غریزه جنسی مرگباری که توش داره شعله میکشه چکار کنه؟ ازدواج دائم که سیمکارت دائم نیس هرموقع لازم داشتی بری سر کوچه تهیه کنی.
کی راهکار درست و عملی داره واسش؟
اسلام هم با اون عظمتش با راههای خوبی که داره تو فرهنگ افتضاح ما قابل عملی شدن نیس. راه‌هایی مثل عقد موقت.
الان عقد موقت مثل روابط نامشروع قبح داره تو ذهن خیلی از
زنا یعنی ارتباط نامشروع زن و مرد نامحرمکه دو حالت دارد: 1. زنای محصنه 2. زنای غیر محصنه هر
گاه یکی از طرفین خواه زن یا مرد یا هر دو انها، دارای همسر (متاهل
باشند)، این عمل نامشروع نسبت به او محصنه محسوب می شود و هر گاه یکی از
انها یا هر دو انها مجرد (فاقد همسر) باشند، نسبت به او غیر محصنه خواهد
بود.به عبارت دیگرمردی که زن دارد اگر با زن دیگری زنا کند و نیز زنی که
شوهر دارد با مرد دیگری زنا نماید آن را زنای محصنه گویند که در صورت فراهم
بودن شرایط
امام جمعه موقت تهران با اشاره به مسئله کشمیر گفت: «مسئله کشمیر جزء مصیبت‌های ما است و هیچ گاه توقع نمی رفت نخست وزیر هند خلاف قانون مصالح داخلی این اقدامات را بکند. این حرکت هم بر خلاف وحدت بشری و هم بر خلاف قانون بین الملل و قانون اساسی هند است لذا به هند توصیه می‌کنیم در کار خودش تجدید نظر بکند زیرا در این کار پیروزی وجود ندارد. مسئولان هند از خدا بترسند و از این حرکت اعلام پشیمانی کنند
تعداد زیادی از نامزدهای انتخاباتی که غالبا پست های مدیریتی دشته اند با استناد به  ماده 28 بند 1 "رد صلاحیت" شده اند. 
بر خلاف تصور بسیاری از مردم و حتی نامزدهای انتخاباتی التزام عملی تنها به انجام فرائض دینی مانند نماز و روزه محدود نمی شود .بلکه دایره ی گسترده ای دارد.
کارچاق کنی، اخذ وامهای کلان برای خود یا دیگران خارج از ضوابط ،ثروت اندوزی و تحصیل مال نامشروع، سو استفاده از موقعیت شغلی ،روابط غیر اخلاقی و .........از مصادیق بارز عدم التزام عملی
نمونه رأی در مورد روابط نامشروع
موضوع: به صرف تنها بودن زن و مردی که بینشان رابطه زوجیت و زناشویی وجود ندارد، رابطه نامشروع محقق نمی‌گردد.
خلاصه جریان پرونده
حسب محتویات پرونده آقای م با تقدیم شکایتی علیه آقای ح.ن به کلانتری مرکزی شهرستان خاتم اعلام جرم نمود و توضیح داده است: ساعت ۸:۳۰ امشب ۲/۷/۱۳۹۱ برادرم با من تماس گرفت و از وجود فرد مشکوکی داخل خانه خبر داد وقتی به خانه آمدم و درب خانه را باز کردم از وجود آقای ن داخل حمام خانه مطلع شدم که مو
ارزش من اینا نیست پس تا موفقیت باید یکم خلاف میل بقیه رفتار کنم! هرچند خیلی ازشون دلم شکست، خیلی زیاد...خدا خودش بهتر میدونه.خدا کمکم میکنه.خدا پشت و پناه منه.فقط تورو دارم خدا.میدونم هرچی بخوام دلت نمیاد رد کنی، میدونم بهم میدی! 
حالا قرار است در خلاف جهت حرکت آب شنا کنم. کاری سخت و نیازمند تلاش زیاد. باید قدم‌های کوچک و پیوسته بردارم. اینجا بنویسم که تا آخر هفته باید کارهای زیر را انجام دهم:
۱. اتمام کتاب اقتصاد ایران در تنگنای توسعه
۲. وارد کردن منابع مطالعه شده در فایل اکسل
۳. ازسرگیری آموزش ویراستاری
۴. سر نزدن به شبکه‌های مجازی تا ساعت ۲۳ روز جمعه
۵. به‌روزرسانی اینجا
رابطه متقابل نماز و شهوت اگر مبتلا به شهوت شدى، در نمازت تجدید نظر کن حتما دچار سهل انگارى در نمازت شده ای.
فخَلَفَ مِنْ بَعْدِهِمْ خَلْفٌ أَضَاعُوا الصَّلَاةَ وَاتَّبَعُوا الشَّهَوَاتِ ۖ فَسَوْفَ یَلْقَوْنَ غَیًّا
« آن گاه بعد از آنان نسلی به جایشان آمدند که نماز را تباه کردند، و پیرو خواسته های نامشروع شدند، پس به زودی به گمراهی خواهند رسید [که نتیجۀ آن، دوزخی شدن است]»
سوره مریم آیه 59
یکی از سوالات حقوقی که مرتبا از اینجانب بعنوان وکیل ومشاور حقوقی ویا بعنوان وکیل خانواده می پرسند مساله حقوقی شکایت کیفری خیانت زنان و یا رابطه نامشروع است بعنوان وکیل ویا وکیل طلاق معتقدم این شکایت پیچیدگی های خاص خود را دارد برای یافتن پاسخ سوالات خود مربوط به خیانت ورابطه نامشروع ونحوه شکایت از آن بروی کلمه وکیل کلیک کنید .

کلیک بر روی کلمه وکیل 

تلفن فوری مشاوره با دکتر
88722336-55082352
دعوت شده به سیما 
اگر خود یا خواهر و بردار هایتان درسن حساس و بلوغ ذهنی و جنسی هستید پیشنهاد میکنم تمام حواس خود را جمع کنید و از اشتباهات گریزان باشید!بچه های طلاق آسیب پذیر تر از هر بچه ای هستند و چه بسا که در سن بحرانی و عاطفی نیز باشند!
برخی از اونا بدلیل احساس کمبود محبت و تنهایی سعی دربرقراری روابط عاشقانه  و یا حتی روابط نامشروع هستن!
بهتره که بدونید این فقط یک نوع متقاعد کردن هستد که فرد با ایجاد یک رابطه نامناسب سعی دارد کمبود محبت و تنهایی هایش راجبرا
بر طبق قانون جرایم رایانه ای اپراتورهای تلفن همراه مکلفند که اطلاعات تماس و پیامک را تا شش ماه ذخیره کنند. لذا فقط پرینت مکالمات شش ماه اخیر آن هم با طرح شکایت مثل رابطه نامشروع با دستور مقام قضایی برای مرجع رسیدگی کننده ارسال می گردد. بدانید به صرف شک داشتن به همسر مجوزی برای دادگاه نمی شود که اقدام به اخذ پرینت تلفن همراه کسی را کند.
نمونه رأی در مورد روابط نامشروع
موضوع: به صرف تنها بودن زن و مردی که بینشان رابطه زوجیت و زناشویی وجود ندارد، رابطه نامشروع محقق نمی‌گردد.
خلاصه جریان پرونده
حسب محتویات پرونده آقای م با تقدیم شکایتی علیه آقای ح.ن به کلانتری مرکزی شهرستان خاتم اعلام جرم نمود و توضیح داده است: ساعت ۸:۳۰ امشب ۲/۷/۱۳۹۱ برادرم با من تماس گرفت و از وجود فرد مشکوکی داخل خانه خبر داد وقتی به خانه آمدم و درب خانه را باز کردم از وجود آقای ن داخل حمام خانه مطلع شدم که م
کیا کفار سے جہاد صرف میدان جنگ میں فوج کی ذمہ داری ہے ہماری کوئی ذمہ داری نہیں؟؟؟
جی نہیں ـــ میدان جنگ میں لڑنا تو جہاد کی اقسام میں سے صرف ایک قسم ہے ہر ہر میدان میں کفار کے خلاف لڑا جاسکتا ہے مثلاً *سودی بینکنگ* کا بائیکاٹ کرکے بھی یہود ونصاریٰ کے خلاف جہاد کیا جاسکتا. *امپورٹڈ* چیزوں کی خریداری بند کرکے بھی جہاد کیا جاسکتا ہے بالخصوص وہ اشیاء جو براہ راست اسرائیلی یا امریکی ہیں جیسے *ایپل* کی مصنوعات...تو جہاد کا کام صرف فوج پر نه چھوڑئیے سب ا
گفتمان عدالت، درون مایه انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی، انقلابی
عدالتخواهانه و قیام در برابر ظلم بود و بقای آن نیز منوط به حفظ همین شرط اساسی
است. این ویژگی باعث می شود هر نوع کژی و انحراف از اصول عدالت، اقدامی بر ضد
اراده مردم تلقی شده و به عنوان یک ناهنجاری از سوی هر کس که سر بزند، نکوهیده و
مذموم انگاشته شود.
برخلاف مباحث شبهه ناک و غلطی که پیرامون رجحان نظام بر عدالت! مطرح
می شود، حاکمیت اسلامی منهای عدالت، اسلامی نبوده و ماهیت خود را از
اخوندی در اتوبوس نشسته بود که یک نفر که کمی بوی الکل میداد سوار شد و کنار او نشست مرد مست روزنامه ای باز کرد و مشغول خواندن شد و بعد از مدتی از آخوند پرسید: حاج آقا روماتیسم از چی ایجاد میشه؟
آخوند هم موعظه را شروع کرد و گفت: روماتیسم حاصل مستی و بی بند و باری و روابط نامشروع،حرام خواری،خبث اندیشه،چشم هیز،وگناهان کبیره بسیاری است 
مرد با حالت منفعل دوباره سرش گرم روزنامه ی خودش شد...
آخوند از او پرسید چند وقت است رماتیسم داری؟ مرد گفت من رومات
دنیا خلاف خواسته ی ما گذشته استدیروز پیش روست و فردا گذشته استتقویم من پر است از "امروز دیدنت"امروز یا نیامده و یا گذشته استدر جستجوی بخت به هر جا رسیده اماو چند لحظه قبل، از آن جا گذشته استدر بین راه، عشق همان عابری ست کهبا غم به من رسیده و تنها گذشته استای گل! همین که موقع بوئیدنت رسیددیدم که عمر من به تماشا گذشته استاین غیرت است یوسف من، هی نگو هوساز گیسوی سفید زلیخا گذشته استبا آن عصای معجزه بشکاف نیل رانشکافی آب از سر موسی گذشته استمثل قد
سلام 
امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
سایتی در مورد ازدواج
اطلاعات مهم روانشناسی
ازدواج سفید در ایران
سایتی در مورد ازدواج سفید
ازدواج سفید چیست
سایتی در مورد دلیل ازدواج سفید
زنا با محارم
اطلاعاتی در مورد زنا با محارم
سایتی در مورد رابطه نامشروع با محارم
رابطه نامشروع با محارم
زنا با محرم چیست 
اطلاعات مفید روانشناسی
حل مشکلات روانشناسی
موفق باشید .
برای من مهم نیست روانشناس هاچی میگن؟!برای من مهم نیست نهادهای امنیتی چی میگن؟!برای من مهم این هست که اگربتوانم یک شاهزاده کثیف مغزتودبی که اهل هرمدل پول بازی وخراب کاری هست رابکشم لذت غیرت داشتن راخواهم برد.اینکه توچه زیرساختی پول نامشروع ریخته تونقطه هوس بازان دبی یاپالایشگاه نفتی وبازارزمین ومسکن کشورهای مختلف مثل ایران وپارس جنوبی یامنطقه آرامکویاهرخط قرمزی که نبایستی باعث بشودیک فردکثافت رابکشم ازسدراه بردگی ملل کنار.
طرح های زیاد
جرم پولشویی
پول‌شویی یا تطهیر پول در حقوق داخلی ایران اصطلاح جدیدی است که در چند سال اخیر مطرح و مباحثی پیرامون آن بیان شده است.درسطح
بین‌المللی نیز قانونی جلوه دادن در‌آمد‌های غیر قانونی و عواید حاصل از
ارتکاب اعمال مجرمانه در نیمه دوم سده بیستم میلادی تحت عنوان «Money
Laundering»( پول‌شویی) شناخته شده است.پول شویی
یا تطهیر پول مجموع عملیاتی است که موجب می‌شود جلوه‌ای مشروع و قانونی به
اموال نامشروع و غیرقانونی داده شود و این پدیده یکی از
باسمه تعالی
چهل حدیث
توکل
غزل۲
اینقدر فکر زن و بچه و اولاد نباش
می رسد روزی هر بنده و صیاد نباش
تو مکن کار خلاف و ، به خلاف امر مکن
نابجا سخت مگیر و دم پولاد نباش
تا توانی دل مظلوم بدست آور تو
با زبان و عملت موجب فریاد نباش
وقت خود را تو غنیمت بشمار و دریاب
بی خود و بی هدف و سر خود و آزاد نباش
کن توکل به خدا در همه ی احوالت
این همه دلهره از آتی و رخداد نباش
گر شدی عاشق دنیا، تو مکن عمر تلف
لحظه ای فکر کن و عامل هر باد نباش
باش در یاد خدا، جز به خدا فک
به گمان برخی از آنجا که یوگا مخالف آزادی جنسی است و برای ارتباطات جنسی محدودیت هایی دارد، پس می تواند شبیه اسلام باشد و عده ای به دلیل این تشابه ظاهری مابقی مبانی آن را هم با تغافل  قبول می کنند.
رهپویان هدایت: باید بگوییم که چنین برداشتی
کاملا اشتباه و نشان از ضعف در شناخت مبانی یوگا و اسلام می باشد. یوگا برای روابط
جنسی و غرق شدن در آنها نهی هایی داشته و علی الظاهر در این شبه معنویت تقلبی
روابط نامشروع نکوهیده شناخته شده است اما با کنکاش بیش
سرقفلی و حق کسب یا پیشه یا تجارت هر دو از عناوینی هستند که در کشور ما در قرن اخیر پدید آمده اند. و هر یک از مجتهدین متاخر که معترض موضوع شده باشد، در نهایت سرقفلی را مشروع و حق کسب یا پیشه یا تجارت را نامشروع دانسته اند و این هم دلیل جدا بودن این دو موضوع از یکدیگر است و این نکته که مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد حق کسب یا پیشه یا تجارت عمل به قانون روابط موجر و مستاجر را روا دانسته و در نتیجه حق کسب یا پیشه یا تجارت مشروع تشخیص داده شده، به معنای ی
سلام من متاهلم اما ازنظرعاطفه و حبت کمبودداشتم که باپسری اشناشدم که ازلحاظ روحی و عاطفه به من خیلی رسید الان چندساله باهم دوست هستیم درحد تلفن تلگرام و اس ام اس حتی میدونه من شوهرم دارم بازهم به دوست داشتن پافشاری میکنه حتی بیشترازقبل خواستم بدوتم اگر شوهرم بفهمه چ حکمی داره و سزای کارمن چیه ؟؟ باتشکر
  پاسخ توسط هادی کاویانمهر در ۲۴ فروردین ۹۸، ۱۰:۰۴
باسلام.البته چنین جرمی نیاز به اثبات از سوی مدعی دارد و اگر اثبات شود، در چنین پرونده‌ه
                                                                             (به نام خداوندی که از سر مهر بخشش فراگیر و همیشگی دارد) با عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه ی شما برادران و خواهران عزیز و پاک .نشستن با رفیقان و دوستانی که به کارهای خلاف دعوت  میکنند و دوری از خداوند و نخواندن نماز نتیجه و پایانی تلخ دارد و سرانجامی شوم در پی دارد. جماعت اهل دود و دم هیچگاه خوبی کسی را نمیخوان همه اهل تشویق کارهای خلاف قوانین خدا هستند هیچوقت یک همنشین معتاد و یا
سلام
مدتی طولانی هست که سوالی در ذهن دارم، خوشحال میشم پاسخ های قانع کننده تون رو بخونم، مسئله رو با مشکل بدیهی جامعه امروزمون شروع میکنم:
مسئله اول : 
در جامعه امروزمون ... خصوصا دانشگاه... شاهد روابط نامشروع و خلاف عرف دوستی های دختر و پسری هستیم که بر کسی پوشیده نیست، که متاسفانه به قدری عادی شده و قبحش ریخته که توی همین سایت هم یه نفر بگه مثلا احساس تنهایی میکنم، عده ای پیدا میشن که این شکل دوستی ها رو تجویز کنن.
یعنی چی؟ یعنی معمولا برای مش

چند راهکار مناسب جهت پیشگیری یا
کاهش مفاسد اجتماعی 

مفاسد اجتماعی از قبیل مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی و استعمال دخانیات وبیکاری و بدحجابی و شیوع روابط نامشروع دربین جوانان و نوجوانان وگسترش طلاق و....متاسفانه موضوعی هست که
ادامه مطلب
افزایش قیمت ها و عدم تعادل بازار، فشاری کمر شکن می باشد که بر مردم کشورمان تحمیل می شود اما رنج و تحمل آن کمتر از  تبعیض ها ، خلاف گویی ها و دروغ پردازی هایی است که مسئولین اجرایی همه روزه تحویل مردم می دهند!
حسن روحانی رئیس جمهور و معاون اولش  که تا کنون وعده ی بیجا و همچنین خلاف گویی نداشته اند! ، نوبخت، رئیس سازمان و برنامه و بودجه را شما قضاوت کنید!

به گزارش سفیر جنوب به نقل از فرارو؛رئیس قوه قضائیه مبارزه قاطع با فساد را دستور کار اصلی قوه قضائیه برشمرد و گفت: در مبارزه با فساد، هیچ خط قرمزی نداریم، در خود قوه قضائیه با مواردی مواجه و متوجه شدیم رشوه‌هایی اخذ شده است که بهت آور است؛ از آپارتمان‌های ششصدمتری گرفته تا ویلا‌های چهارهزارمتری در شمال که در نوع خود کم نظیر است. البته متهمان بازداشت و اموال نامشروع آن‌ها ضبط شده است.
حجت الاسلام رئیسی افزود: هیچ کدام از مشکلات کشور،حل ناشد
سید مصطفی محقق داماد:
اگر بنا نیست معرفت داشته باشیم، بهتر است دین نداشته باشیم, چرا که دین بدون معرفت به‌ مراتب از بی‌دینی بدتر است. شاید به اندازه‌ای که جهلِ ناشی از دین خون ریخته، سر بریده، و انسان‌های دیگر را به قصد قربت قطعه‌ قطعه کرده، آدم نکشته باشد و هیچ بلایی نقش کج‌اندیشی دینی را ایفا نکرده است.
در زمانی که الآن زندگی می‌کنیم، اگر گوش دل‌تان را باز کنید، در همین منطقه خاورمیانه، ناله‌های کودکانی را می‌شنوید که جلو روی‌شان پد
پدر بغض کرده و ناراحت دست های مادر را لای انگشتانش گرفته بود و می گفت: ای کاش من جای تو بودم ... بر خلاف پدر، مادر تبسم کرد و گفت: این حرفها چیه مرد؟ دکترها گاهی وقتها اشتباه می کنند ... مطمئن باش من، بر خلاف تشخیص دکترها که گفتند فقط شش ماه زنده ای، تا شصت سال دیگه می مانم. پدر با لحنی غمگین گفت: اگر برای تو اتفاقی بیفته، من یک ثانیه هم زنده نمی مانم. پسر یازده ساله که اینها را می شنید، اگر چه برای مادرش ناراحت بود، اما از با وفا بودن پدرش شادمان بود
کودک آزاری ! پدیده ای که در حال حاضر بسیار فراگیر شده است، کودک آزاری می باشد. کودک آزاری که یکی از جنبه ها آن تنبیه کودک می باشد بر خلاف تصور مردم نوعاً توسط پدر و مادر طفل انجام می پذیرد.
این عمل در حالی از سوی والدین انجام می شود که متاسفانه قانون مجوز انجام این امر را به آنها داده است.
ماده ۱۱۷۹ قانون مدنی بیان می دارد: ابوین حق تنبیه طفل خود را دارند، ولی به استناد این حق نمی توانند طفل خود را خارج از حدود تادیب تنبیه نمایند.
از طرفی دیگر قان

آنچه خلاف میل و خواست ما رخ می دهد بد است ولی افتضاح و فاجعه نیست.
همان طور که آلبرتالیس در کتاب چگونه بایک روان رنجور زندگی کنیم و در برخی از کتاب ها مقالات و نوارهایش گفته و نوشته است، زندگی سراسر گرفتاری است. اما گرفتاری هولناک نیست. هر روز اتفاقات غیر قابل پیش بینی و بسیار ناخوشایندی رخ می دهند. اما افتضاح نیست. چرا؟
چون
ادامه مطلب
 امام جواد علیه السلام: 
مَوْتُ الاْءنسانِ بِالذُّنُوبِ أکْثَرُ مِنْ مَوْتِهِ بِالْأجَلِ وَحَیاتُهُ بِالْبِّرِ أکْثَرُ مِنْ حَیاتِهِ بِالْعُمْرِ.
 امام جواد علیه السلام فرمود: 
مرگ انسان به سبب گناه بیش از مگر با اجل است و زندگى به خاطر نیکوکارى بیش از زندگى عُمر و سال است (برخى از گناهان سبب کوتاهى عمر وبرخى از کارهاى نیک سبب طول عمر انسان مى شود). 
  الفصول المهمه ۲۷۴ ۲۷۵
 نکته: 
عامل اصلی بسیاری از مرگ ها گناهانی است که انسان را به فنا
قسمت اول
از دهه هفتاد تا کنون با گسترش رسانه های دیجیتال و فضای مجازی، ضرورت سواد رسانه ای به ویژه در این حوزه امری اجتناب ناپذیر بوده و در کنار آن دانستن قوانین و مقررات مربوط به این موضوع مهم و کاربرانی که در این فضا مشغول به فعالیت هستند امری ضروری است. متاسفانه امروزه برخی بدون داشتن سواد رسانه و حتی درک صحیح از فضای مجازی با راه اندازی کانال ها و گروه های مجازی در شبکه های مختلف و بدون تعهد و اخلاق اقدام به اعمالی خلاف قانون می نمایند که
۲. سیر و سلوک زائر (Pilgrim’s Progress)
سیر و سلوک زائر یکی از بهترین رمان های جهان و اثری از جان بانیان است. این کتاب روایتگر سفر معنوی فردی است که برای رسیدن به مقصدی آسمانی با ماجراهای گوناگونی روبه‌رو می‌شود.
۳. رابینسون کروزوئه (Robinson Crusoe)
رابینسون کروزوئه یا رابینسون کروسو نخستین رمان انگلیسی نوشته دانیل دِفو است. بسیاری از کارشناسان و متخصصان، آن را در فهرست بهترین رمان های دنیا قرار داده‌اند.
۴. سفرهای گالیور (Gulliver’s Travels)
اثر هجوآمیز جاناتان
بر طبق قانون حق طلاق با مرد است و اگر مردی دادخواست طلاق به طرفیت همسر تقدیم دادگاه کند در نهایت رای (گواهی عدم امکان سازش) صادر خواهد شد ولی ثبت طلاق منوط به پرداخت حقوق مالی زن ناشی از ازدواج است که در رای دادگاه منظور می شود.
طلاق به دلیل خیانت همسر از جمله معضلاتی است که امروزه باعث شده پرونده‌های بسیاری در دادگا‌ه ها تشکیل شود. در مجله دلتا این موضوع و حقوق هر یک از زوج‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.
طلاق به دلیل خیانت شوهر
همانطور که می د
برخی اساتیدو پژوهشگران اسلامی، تفاوت روان شناسی غربی و اسلامی را اینگونه توصیف کرده اند:
1- روان شناسی غربی، روح و نفس را نفی میکند اما روان شناسی اسلامی به اثبات آن می پردازد.
2- روان شناسی غربی، فقط از روش تجربی (تجربه حسی) استفاده میکند اما روان شناسی اسلامی خودش را محدود به یک روش نمیکند و از تمامی روشها از جمله عقلی، تجربی، شهودی، نقلی(روایی) و ... استفاده میکند.
3- روان شناسی غربی، در برخی موارد راه حل‌های نامشروع (غیر دینی و شرعی) ارائه مید
به فروشگاهی در همین نزدیکی رفته بودم تا به جای شام، به یک کیک و نوشیدنی اکتفا کنم. در حال خوردن نگاهم به تلویزیون بزرگ چسبیده به دیوار بود. پیام‌های بازرگانی پخش می‌کرد. گروهی پلیس برای یک مأموریت در مقابل یک ساختمان ایستاده بودند. یگان ویژه بودند. یک آدم خلاف‌کار داخل ساختمان داشت یک غلطی می‌کرد و از اجتماع پلیس‌ها گرخیده بود. یک ماشین خفن آمد و از آن یک بچه با لباس پلیس و بدون شلوار پیاده شد. به بند پوشکش دست‌بند آویخته بود و یک بی‌سیم هم
 چه تفاوتی میان اصطلاح «خلاف بین شرع» موضوع ماده ۱۸ قانون اصلاح قانون تشکیل دادگاه های عمومی و انقلاب و «خلاف شرع بین» موضوع ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال ۱۳۹۴ وجود دارد؟

شاید در ابتدای امر این دو اصطلاح مترادف به نظر بیایند ولی با بررسی و استدلال در ذیل تفاوت این دو اصطلاح تعریف و روشن خواهد شد.

از زمان تدوین قانون آیین دادسی کیفری جدید این اصطلاح به صورتی مختصر و بدون توضیح نوشته شد که شاید اکثر حقوقدانان هم از این اصطلاح خ
گاهی فیلم های خوبی از سینمای هند میبینم که عمدتا حول محور اخلاقیات هستند . 
هند بر خلاف فیلم های بالیوودی شدیدا در فقر به سر میبره . مهاتما گاندی کمک کرد که هند استقلال پیدا کنه اما با شیوه ی تفکر و زندگیش بر خلاف حرفهاش باعث شد فقر گسترش پیدا کنه .
پیام او ساده زیستی بود اما اتفاقی که امروزه افتاده دقیقا عکس اون هست .
فقری غیر انسانی و پر از عقده ی زندگی بالیوودی !
روح وحشی
+برای رهایی از پول باید ثروتمند بود .
یا پول زیاد یا روح غنی ! 
++چطور میشه
در کل ایام سال دو اسم باسط و قابض حاکم است الا در ماه رمضان که دو اسم ممسک و فاطر بر عالم حاکم می شوند. می فرماید: مَا یَفْتَحِ اللَّهُ لِلنَّاسِ مِن رَّحْمَةٍ فَلَا مُمْسِکَ لَهَا وقتی که خداوند چیزی را باز کند کسی نمی تواند جلوی آن را بگیرد. ممسک غیر از قابض هست. قابض یعنی فشرده می کند اما ممسک یعنی مانع می شود، می بندد. اسم قابض نمی بندد جلوی چیزی را فقط آن را فشرده می کند اما اسم ممسک مانع می شود. اگر اسم ممسک بر چیزی مانع شود مثلا اسم ممسک بر
چند نفر از دوستان، تذکر داده بودند که متن پست ها را منظم کنم. تمام تنظیمات را لحاظ می کردم اما موقع ثبت مطلب به هم می ریخت. گاهی هم متن با تنظیماتی خلاف آنچه مشخص کرده بودم ثبت میشد! نمی دانم مشکل از من بود یا بیان یا ورد!
به هرحال حالا تلاشی کرده ام. خوب شده آیا؟؟
 و من به عقلانیتی فکر می‌کنم که باعث می‌شد یک انسان خلاف جو غالب، خلاف حرف همه، انقدر فهمیده باشه که بفهمه «بت‌های چوبی و سنگی»، «خورشید و ماه و ستاره‌ها و پدیده‌های طبیعی» نمی‌تونن خدا باشن....نه‌تنها می‌فهمید، که شجاعانه، هوشمندانه و خلاقانه بیانش می‌کرد و پای این عقیده می‌ایستاد...
و همهٔ این کارها رو در حالی انجام می‌داد که یه جوان کم سن و سال، یه نوجوان بود در واقع...
+ من مدت‌هاست مبهوت شخصیت عجیب حضرت ابراهیم هستم تو قرآن و تاریخ
بد رفتاری پلیس ، ارتکاب جرم ، فساد و سوء رفتار از عوامل  بروز اعمال خلاف شئون انتظامی بوده که با گذشت زمان می تواند تبدیل به یک مسئله گردد. به عبارت دیگر شأن نیروی انتظامی یک اصطلاح کلی است که اگر بخواهیم آن را تعریف کنیم ، می گوییم انتظاراتی که جامعه از نیروی انتظامی دارد  و اگر نیروی انتظامی بر خلاف آن عمل و رفتاری انجام دهد ، می گویند خلاف شأن انجام داده است .
عوامل و فاکتورهای زیادی در سازمان سبب اعمال خلاف ﺷﺋون انتظامی هستند از جمله : رهب
راهی جهت بقانسل بشربدون مرزسرزمین موعودبود.سرزمین موعودمیبایست پهناورترین سرزمین درسیاره زمین باشدوبی مرزباشدچون خدابزرگ هست پس سرزمین بایدپهناورباشدپروردگارشرق وغرب که درقرآن بیان شده بودرایهودیان بعنوان وجوددوخدایادوخورشیدعالم تاب میدانستند.
منشااین فکرچه بود؟چون پیامبرخاتم قبله کعبه رابعلت وجودبت هاخلق شده بدست انسان بیت المقدس تعریف کرداین نسل درآن زمان به این درک رسیده بودندکه دوخداوجوددارد.درحالیکه منظورازپروردگارشرق و
باسلامپسری هستم24سالهاز سال89عاشق دختری شدم در سن کمو بعد دو سال متوجه شدم دو طرفه هستتا سال96با هم درارتباط بودیم و خانواده من اطلاع داشتنبعد سال96ترکم کرد بخاطر بیکاری و سربازی و….امروز سال98 با ملی اسرار زنگ زد بهم گفت اگر منو میخوای باید اقدام کنی ب خواستگاری، من شغلم محکم نیست و پرامد انچنانی ندارم،و بابامینا دوطبقه هستن و میتونن یک منزل در ابتدا در اختیارم بزارن،ولی با شرایط من….میخوام راهنمایی کنید ک برم خواستگاری؟من عاشقش بودم و هست
دلم میگه زنگ بزن .پیامک بدم.من که نمی خوام کار خلاف شرع انجام بدم عقلم میگه نه ،اون که جوابت رو نمیده تحولیت نمیگیره
میگه به فکر آیندتم
دروغ می گه به فکر خودشه
اون منو دوست نداره
این دوست نداشتن داره عذابم میده
A دوست داشتنی من
رین: روی صفحه سفید دل لکه می افتد. با گناههای گاه و بیگاه قلب صاف و پاک را کثیف می کنی! یک قلب صیقلی زنگار می گیرد.
زیغ: وقتی خلاف ادامه پیدا کند، دل از راه اصلی خودش که رفتن به سمت حق بوده منحرف می شود.
طبع: وقتی انحراف ادامه پیدا کند، کفر اتفاق میفتد. بر قلب مهر کفر زده می شود.
+ امان از روزی که مهر به قلب....
 گاهی وقتها بر خلاف گذشته که از خانواده و طبقه اجتماعی و اقتصادی خود ناراضی بودم به این فکر می کنم که اگر من در یک خانواده فقیر به دنیا نیامده بودم حالا چطور می توانستم حال و روز قشر بزرگی از مردم را که از فقر رنج می برند بفهمم؟ 
ادامه مطلب
اگر اهل کتاب و کتاب‌خوانی باشید حتما از دیدن فهرست‌های بهترین کتاب‌های دنیا هیجان‌زده‌ می‌شوید. البته فهرست‌های مختلف و متنوعی درباره بهترین رمان های جهان و کتاب‌های مختلف وجود دارد و قطعا اختلاف نظرهایی میان افراد مختلف درباره انتخاب محتوای این فهرست‌ها وجود دارد. اما واقعیت این است که هر رمانی که بتواند به یکی از این فهرست‌ها راه پیدا کند قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بالاخره از ابعادی قابل‌اعتنا و بررسی است. در ادامه از ب
٢٠ راه قانونی جهت فسخ یک قرارداد بین المللی :
١) بعضی از قراردادها جهت لازم الاجرا بودن باید به صورت کتبی باشند. 
این قراردادها تحت دکترین Status of Frauds هستند که در نظام های حقوقی مختلف و ایالات مختلف با یکدیگر متفاوتند مانند خرید زمین . 
یعنی اگر قرارداد خرید زمینی به صورت شفاهی باشد ، خواهان دعوا با استناد به این دکترین قادر به دفاع از خود و فسخ قرارداد در دادگاه می باشد.
٢) به کار بردن تقلب در ایجاد انگیزه برای خریدار توسط فروشنده
٣) قراردادهای
واژه «بقیه»؛ یعنی، باز مانده و پاینده و آنچه از چیزی باقی گذاشته شود و آن مصدری است که به جای اسم فاعل یا اسم مفعول به کار می‌رود.ترکیب «بَقیّةُاللّه» در قرآن مجید و روایات خاندان عصمت‌علیهم السلام آمده است. در قرآن فقط یک بار در داستان حضرت شعیب آمده است که پس از آنکه قوم خود را از کم‌فروشی نهی می‌کند، چنین فرماید: «بَقیَّتُ اللّهِ خَیْرٌ لَکُمْ اِنْ کُنْتُمْ مُؤمِنینَ» [1] ؛ یعنی، آنچه را که خداوند [در ازای چشم پوشی از منافع نامشروع دنیوی
علت قتل همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران که به ضرب گلوله در آپارتمان شخصی اش در سعادت آباد به قتل رسیده است هنوز مشخص نیست.
علت قتل همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران
خبرگزاری فارس دقایقی پیش به نقل از قوه قضاییه در خبری اعلام کرد که میترا نجفی همسر دوم محمد علی نجفی به قتل رسیده است.
بنا بر این گزارش، شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران به اسم میترا نجفی خبر داد.
براساس اطلاعات موجود همسر نجفی
چیزی شبیه شنا در خلاف جهت امواج آب. هر چقدر هم قوی شنا کنی و دقیق باشی و سریع باشی و تلاش کنی و همه‌چیز،‌ باز هم نمی‌شود.
نمی‌شود که برسی.
نمی‌شود که بشود.
نمی‌شود که آن‌طور شود که خواسته‌ای.
نمی‌شود.
«نمی‌شود که تو باشی، به مهربانی مهتاب
و این روح دردمند ولگرد
باز هم کوله را زمین نگذارد
و سر را به زانوی مهربانی تو.»
«نمی‌شود که بهار از تو سبزتر باشد،گل از تو گلگون‌تر،پاییز از تو غمگین‌تر.»
رویاهایمان کوچک نبود. هدف‌هایمان کوچک نبود. ته

#تندخوانی #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری✍
ادامه ی روش تندخوانی✨
تصور عموم بر این است که هرچه آهسته‌تر و کندتر مطالعه شود، اندوختهٔ ذهنی افزایش خواهد یافت، حال آنکه بر پایهٔ دیدگاه پژوهشگران خلاف این امر صادق است. به باور آنان در حالی که میزان اندوختهٔ ذهنی مطالعه‌کنندهٔ معمولی تنها ۳۵٪ است، این حالت برای تند خوان حداقل ۵۳٪ خواهد بود. همچنین تونی بوزان پژوهشگر مغز به این نکته اشاره کرده‌است که اینکه سرعت در مطالعه افزایش یابد، به هیچ وجه ب
چند وقتی بود که خودم رو خلع سلاح کرده‌بودم و توان جنگیدن نداشتم، تا این‌که امروز تو جلسه اعضای آزمایشگاه چندین بار پرسیدن: "به نظر شما این رو چی‌کار کنیم؟ چه طور پروژه رو زمان‌بندی کنیم؟" و یهو به خودم اومدم و دیدم که هه، انگار من بر خلاف تصوراتم نامرئی نیستم! :)))

پ.ن: مثل من نباشید، قبل از شروع و ازخودتون شکست نخورید.
گاهی مسیر جاده به بن بست می رودگاهی تمام حادثه از دست می رود
گاهی همان کسی که دم از عقل می زند ،در راه هوشیاری خود ، مست می رود
گاهی غریبه ای که به سختی به دل نشست ،وقتی که قلبِ خون شده بشکست ، می رود
اول ، اگرچه با سخن از عشق آمدهآخر ، خلاف آنچه که گفته ست ، می رود

ادامه مطلب
تحقیق شروط ضمن عقد
تحقیق شروط ضمن عقد
مقدمه: در زبان فارسی کلمه حقوق بدو معنی استعمال می‌شود الف: مجموع مقرراتی که بر افراد یک جامعه در زمان معین حکومت می‌کند. انسان موجود عاقلی است و از آغاز کار به خوبی تشخیص داد که تمام اجتماع او با هرج و مرج و زورگویی امکان ندارد و بناچار باید قواعدی بر روابط اشخاص از این جهت که عضو جامعه‌اند حکومت کند و ما امروز مجموع این قواعد و مقررات را حقوق می‌نامیم. خصوصیت قواعد حقوقی در این است که اجرا آن از طرف جا
❗️❗️ نامه تکان دهنده یک نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی
با دقت بخوانید ❗️
باید نام تمدن را از غرب پاک کرد و غرب متوحش نامید
نامه «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی به زنان مسلمان 
 هر چیزی که از هالیوود میبینی ، مشتی دروغ است ، تحریف است، نیرنگی ماهرانه استآنها روابط نامشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه میدهند ، برای اینکه هدف آنها انهدام اساس اخلاق جوامع هست .
آنها سعی دارند، با فیلمها و نماهنگهای شهوت انگیز ، به در
حضرت آیت‌الله ‌العظمی بهجت (ره):فحش و توهین نااهل نباید ما را ناراحت کند و از راه و مقصد سست و دلسرد نماید. خانه نشستن و عمل به تکلیف کردن هیچ ناراحتی ندارد. ولی اشتهار و معروفیت باطل و شادی در صورت عمل بر خلاف تکلیف و وظیفه خطرناک است و ناراحتی و پشیمانی دارد.
بسمه تعالی
در چندین سال گذشته رسانه های اروپایی و آمریکایی از انعکاس مراسم  میلیونی اربعین خودداری می کنند و هر چند این عملکردشان در تضاد مستقیم با شعاره های فریبنده ی غرب است،ولی چنین عملکردی سوالات زیادی را در اذهان انسانهای آزاده جهان ایجاد کرده است.که چرا و به چه علت
رسانه هایی که در چندین سال با تمام توان در انعکاس وحشی گری های داعش که به نوعی دست ساخته ی غرب و صهیونیسم بود هیچ حد و مرزی برای خود قائل نبودند.
رسانه هایی که سعی می نمایند
این روزها تو شعبه ای هستم که اکثرا  پرونده های امنیت اخلاقی(رابطه نامشروع و...)دارد.راستش تو همین چند روز از ادم های شهر بیشتر ترسیدم.از زن ها و مردهایی که پیام های جنسی بهم دادند در حالی که متاهل بودند.از مردهایی که تهش ادعای صیغه کردند.از زن هایی که جلسه ای  پونصد میگرفتند.از عکس ها و اسکرین چت هایی که خوندشون شرم آور بود. 
چهرهاشون مثل تمام مردم شهر عادی بود ..
شغل ها:از پزشک  و کارمند رسمی بود تا دانشجو و بیکار ...
احساس ناامنی می کردم.حلقه ام ر
مدتی قبل, به مستنداتی متقن و بیّن , از تخلفات یکی از مدیران دسترسی پیدا کردم !
با نهی از منکر و امر به معروف شروع کردم, فایده ای نداشت!
نزدیک که شدم ,دیدم  این مدیر متخلف, حامیانی دارد!
نزدیکتر شدم, تعداد بیشتری از حامیان را دیدم !
هر چه بیشتر نزدیک شدم , حامیان این مدیر متخلف نیز فزونی یافت!!
مرگبار !!! اینکه, غالب حامیان و چانه زنان و مدافعان این مدیر متخلف ,مسئولانی بظاهر متشرع اند!
بیشتر از تخلف آن متخلف،عدم برخورد با متخلف و رفتار منافقانه ی ب
بازی زیبای "معدنچی کوچک"  بصورت آفلاین از استدیو بازی سازی مهدی یار که بر خلاف انتظار سازنده این بازی که برای سنین پایین تولید شده بود بعد از انتشار این بازی رنج مختلفی از گروه سنی از آن استقبال کردند.
این بازی ساده در مراحل بالاترش شباحت زیادی به بازی های ماز دارد و بسیار سرگرم کننده بوده.
بر خلاف بازی های مشابه خارجی خود نیازی به سرف زمان زیاد در مراحل ندارد.۳۰صدا
لینک بازی از کافه بازار
خدارا شکر که من را قابل ندانست که جوایز تحصیلی اعطا کند، علاوه بر این که دوست نداشتم بر خلاف دلم از این بنیاد که نسبت به آن کینه دارم چیزی بگیرم، مطمئن شدم که این بنیاد حقیقتا بنیاد پخمگان است و منِ ناراحتِ شورشیِ غیر سیستمی جایی در این مدرسه بله‌قربان‌گو پرور ندارم.
سوالی که این شب ها ذهنمو درگیر کرده اینه که می گم چرا ما از سینه زدن و فریاد زدن بر مظلومیت امام حسین علیه السلام هم خجالت می کشیم ؟
ماجرا از اون جایی شروع می شه که اکثر آدما یه خصلت عجیب و غریب دارن بنام تبعیت از جمع ، یادمه چند وقت پیش می خواستن یک طرف بلوار سپاه رو آسفالت کنن که همون مسیر مسدود شده بود ، یه سری راننده ها از اون طرف خیابون و بدون هماهنگی راهنمایی و رانندگی و یا مسئولان مرتبط سرخود از اون دست خیابون و خلاف راننده های اونوری ، را
صدایش را انداخته بود در گلو و مدام پشت میکروفن داد می زد، از درد مردم می گفت. می گفت: مردم نان ندارند، نان شب ندارند. از شدت فقر و نداری بعضی های شان افتاده اند به دزدی و خلاف، برخی دیگرشان افتادند به دست دراز کردن جلوی هر مرد و نامردی و عده ای هم تن فروشی می کنند.صدایش را بلندتر کرد: آهای مردم! اژدهای هفت سر فقر همه ی دار و ندار آدم را می بلعد و از او هیچ چیزی باقی نمی گذارد، هیچ چیزی که بتوان برای او ارزش قائل شد. بلای فقر وقتی در خانه ای را کوفت تا
بلخره تاسیس شد! اما فقط تاسیس شده فردا کلی کار داریمممم^_^
.
توو زندگیم فقط سه بار تا صبح چت کردم، هر سه بارم با این بچه بوده! الانم فک کنم خوابش برد!
.
این موقع از روزو دوس دارم... کلن این ساعتا خوبن چون مردم خوابن و نمیتونن برن رو اعصاب!
.
باید سعی کنم بخابم وگرنه فردا گندش درمیاد ک یواشکی تا صبح بیدار بودم!! این خلاف قوانینه!-_-
.
تعجب بر انگیز تر از همه اینه ک یه نفر توو وبم آنلاینه این موقعِ وقت!!
.
صبحتونم بخیر! :دی
به نظرم

مردها بر خلاف ظاهر خیلی زمختشون

ادمای خیلی دل نازک، محتاج، demanding and needy
هستن.

وقتی بفهمن یه دختری دوسشون داره، از همه چیزشون برای اون دختر میگذرن.

وقتی ببینن برعکس
دوسشون نداره ولی اونها هنوز دوسش دارن
نابود میکنن خودشون و دور و برشون رو.

در شهرستان دزفول می توانید انواع شرکت های تجاری را به شرح ذیل به ثبت برسانید. الف- شرکت سهامی ( شامل سهامی عام و سهامی خاص )ب- شرکت های با مسئولیت محدود ج- شرکت های تضامنی د- شرکت های نسبی ه- شرکت های مختلط سهامی و- شرکت های مختلط غیرسهامی ز- شرکت های تعاونی ( شامل تولید، مصرف ، اعتبار ، وام و روستایی )
موارد مهمی که جهت ثبت شرکت خود باید رعایت کنید :
1- موضوع و هدف شرکت باید مشروع و قانونی
باشد. بنابراین از نظر قانون نمی توان برای یک امر غیرقانونی یا
دعاوی کیفری
به مجموعه دعاویی اطلاق میگردد که مربوط به رفتار مجرمانه افراد بوده و در قانون مجازات برای آن مجازات تعیین شده است و رسیدگی به آن تابع قانون آئین دادرسی کیفری بوده و در صلاحیت محاکم کیفری اعم از دادگاه کیفری 2 و دادگاههای کیفری یک استان و دیوان عالی کشور میباشند.
اعم دعاوی کیفری به شرح ذیل عبارتند از :
شکایات مربوط به قتل و جرح و ضرب عمدی
شکایات مربوط به مطالبه دیه
شکایت مربوط به کلاهبرداری و اختلاس و ارتشاءِ و ربا و خیانت در امانت
نه که فکر کنین من گهی شدم. نه.
منظورم اینه که بر خلاف نظر معلمه، اون دختر به هیچ کدوم از آرزوهاش نرسید چون همیشه دوست داشت که بره خارج و زن انریکه ایگلسیاس بشه و نتونست که بشه.
من هم همیشه فانتزیم بود که تا میتونم هر روز خودم رو بیشتر و بهتر بشناسم
و به درد بقیه بخورم
و آدم مهربونی باشم
و سعی کنم یکمی سفر کنم و چیز و میز یاد بگیرم
و بایوفیزیکال کمیستری بخونم.
و چند تا کار دیگه
که بشون رسیدم یا دارم میرسم.
وگرنه منم همچین تحفه نشدم.
عسل و پیاز در درمان بیماری ها به خوبی شناخته نشده و افراد کمی با فواید مصرف پیاز و عسل آشنا هستند.
بر خلاف دیگر مقالات ما در آهوتا که بیشتر درباره عسل درمانی می باشد، در این مقاله تمرکز بیشتری
بر روی پیاز داریم! در صورتی که از شربت سرفه کنونی خود ناراضی هستید، عسل و پیاز را امتحان
ادامه مطلب
امروز قصد داریم دو غذای محبوب و پر طرفدار ایرانی(کباب بناب ، املت) را به شما همراهان گرامی آموزش دهیم.

1- کباب بناب:
کباب بُناب نوعی از کباب کوبیده منسوب به شهرستان بناب در استان آذربایجان‌شرقی می‌باشد. این کباب از گوشت تازه و چربی‌دار گوسفند، در اندازه‌ای بسیار بزرگ‌تر از کباب کوبیده معمولی تهیه می‌شود. هر پرس این نوع کباب بر خلاف کباب کوبیده معمولاً یک سیخ است.
طرز تهیه کباب بناب
کباب بناب نوعی از کباب کوبیده منسوب به شهر بناب در استا
کم پیش نمی آید اینجا (آلمان) که ببینم کسی با حوصله با کودکش، با پدر یا مادر پیرش یا سگش حرف بزند. بر خلاف تمام تفکراتی که از روی نوشته های روزنامه ها، تصاویر فیلم ها و گفته های دیگران در ذهنم قالب شده بود، اینجا مردم را بسیار معمولی و گوناگون یافتم. مثل خود ایرانی ها پر از تنوع. آدم مهربان و آدم نامهربان کنار هم.
کم پیش نیامده اینجا که ببینم کسی از سر حوصله سر رفتن در انتظار اتوبوس و یا قطار، سر صحبت را با من باز کند! گاهی مردم هر جور که شده می خواه
کشورهای زیادی د ر اروپا حکومت مشروطه دارند، به طرزی که شاه و ملکه توسط پارلمان و دولت کمی محدود تر شده اند، این درحالی است که بسیاری حتی می گویند در این کشور ها این مقامات، تشریفاتی هستند، بالخصوص درمورد انگلیس، درحالی که طی چند روز اخیر خلاف این ثابت شد.
ادامه مطلب
صفحه اصلی
دانش
دانش
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۴
هوش انسان ژنتیکی است یا اکتسابی؟
ترجمه مهرجان صیادی: بر خلاف آنچه اغلب مردم تصور می‌کنند علاوه بر ژنتیک، محیط اجتماعی نیز در پرورش هوش انسان نقش به‌سزایی دارد
brain600
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
اهل سقیفه
خود را پیرو سنت پیامبر میدانند،ادعای کذب و دروغ 
اگر پیرو سنت پیامبر بودند ، وقتی اعتقاد دارند که پیامبر رحمت برای خود جانشینی مشخص نفرمودند،چرا ابوبکر بر خلاف سنت جانشین مشخص کرد و عمر هم شورا مشخص نمود؟؟؟؟
اللهم عجل لولیک فرج 

الف) موضوعی  :
بُعد موضوعی پژوهش مورد نظر عبارت است از بررسی عوامل سازمانی موثر بر بروز اعمال خلاف شئون انتظامی کارکنان مورد مطالعه گشت انتظامی شهرستان تبریز در سال 1391. بدیهی است که این موضوع به عنوان یک مسئله پژوهشی جزئی کوچک ، ولی فوق العاده مهم در امر نیروی انتظامی است که به عنوان یکی از نهادهای بسیار حساس امنیتی محسوب می شود.
ب)  قلمرو مکانی تحقیق :
قلمرو مکانی این تحقیق شامل کلانشهر تبریز و فرماندهی انتظامی شهرستان تبریز  می باشد.
ج) 
چکار کنم شوهرم بهم خیانت نکنه:ما باید بدانیم که اینها فقط مردان نیستند که خیانت می کنند.
اما زنان آن نیز را انجام می دهند، بنابراین بهتر است .
به دنبال دلیل خیانتبه جای این که به یک درگیری جنسیتی تبدیل شود، باشیم.
یکی از خصوصیات ازدواج، تعهد و پایبندی هر یک از همسر به یکدیگر و حقوق متقابل است.
به گونه ای که این تعهد پایه و اساس زندگی مشترک خواهد بود.
در غیر این صورت، اعتماد متقابل بین همسران یا اعضای خانواده کمتر و کمتر خواهد شد.
چکار کنم شوهرم
ساعت چهار و نیم صبح با دیسمنوره از خواب بیدار شدم...به خودم پیچیدم...مسکّن خوردم و بر خلاف توصیه هایی که به مریض هامون میکنیم بلافاصله بعد خوردنش خوابیدم... 
الان ساعت شش و نیم صبحه...چشمام برای خواب تقلا میکنن و مغزم برای بیداری...تشنه ی یک ساعت خوابیدن بیشترم اما باید بیدار شم...به مباحثم نمیرسم...عقب میفتم...
در شرایطی که همه فکر میکنن دارم درس میخونم
ولی فکر خرید یه پالت سایه چشم با رنگای کاربردی مثه خوره افتاده به مغزم درصورتی که من سنگین ترین خلاف ارایشیم زدن رژ صورتیه:///حالا بهم هم نمیادا
حالا با بودجه مزخرف محدودم اینقدر سطح طمعم بالاست که دنبال محصول اصلم و نمیخوام فیک بخرم:/
ارزش بعضی چیزا با به زبون آوردنش از بین می‌ره. این آخرِ بدبخت بودنه که به کسی بگی گاهی حالم رو بپرس.همیشه دیدن یه پیام ناگهانی، شنیدن یه سلام بی‌هوا، از آدمی که انتظارش رو می‌کشی، می‌تونه حال و روزت رو عوض کنه.گاهی آدم، خودش رو گم و گور می‌کنه، فقط به این امید که یه نفرِ «مشخص» سراغش رو بگیره. بر خلاف تصور، خوشحال کردن آدمِ غمگین خیلی سخت نیست، فقط کافیه وانمود کنی به یادش هستی.
دسترسی به اینترنت در حال برقراری است

این خبر رسمی خبرگزاری هاستلطفا اگه وصل شدید آمار بدینمن کرمانشاهم ولی نت ندارم بر خلاف ادعای خبرگزاری ها

https://www.asriran.com/fa/news/699429/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF-%D9%82%D9%85-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%
دیوارهای سردزندان حرفهاناگفته دارند
قصه هاازصبروامید بغضها نشکفته دارند
دیوارهاعمریست خودهم اندرحصارخوداسیرند
ازبندیان کهنه هرروزازیکدگر سراغ گیرند
دیوارهای سردزندان پیش از سحر دلشوره دارند
وقتی که مردان درخموشی باحکم قاضی سربه دارند
بودن درآن بن بست گاهی باحکم نامشروع قاضی است
اعدام و ماندن تاهمیشه بی هیچ حق اعتراضی است
انکس که درزندان اسیراست دنیابرایش تیر وتار است
میگذرد ایام عمرش ماهها وسالها درحصاراست
خاصیت زندان چنان است که
خانمِ شماره یک:
دست کم سی سال را داشت. موهایش را سشوار کشیده و رنگ کرده بود. رنگش انصافا رنگ تک و جدیدی بود. شاید نسکافه ای، ولی خیلی زیباتر از آن. یک کلاه پشمی سفید و سیاه سرش کرده و جلوی در واگن منتظر ایستاده بود تا به سرعت از قطار بیرون برود. همه نگاه ها سمتش بود. خیلی جدی و واقعی هیچ روسری، شال یا مقنعه ای سرش نبود. حتی دور گردنش هم نبود که بگویم مثلا برای چند دقیقه خودش را خلاص کرده و بعد باز حجاب سرش می گذارد.
از پله های ایستگاه که بالا می رفتی
سپهبد «حسین رحیمی» با اعلام خبر در حاشیه بازدید از دستاوردهای بیست و نهمین طرح توسعه عظیم گفت: «این بی همتا که در محدوده خیابان های آزادی و اسکندری فعالیت می کرد، مدرک ساختگی پزشکی و به عذر درمان بیماران، هزینه های هنگفتی از آنها اخذ می کرد.» او افزود: «این بی مانند همچنین با تهیه یک دستگاه ازون تراپی و تثبیت آن تو مطب خویشتن بدون هیگونه تخصصی اقدام بوسیله تزریق مدفوع ازون به بیماران می کرد که در این ارتباط متأسفانه دو نفر جان خود را از دست د
جزوه خلاصه آیین دادرسی مدنی 1 دوره بنیادین در 38 صفحه و در قالب فایل word و قابل ویرایش، بر اساس کتاب دکتر شمس، روزآمد تا دی ماه 1398
بخشهایی از جزوه:
ویژگی های آیین دادرسی مدنی :
با دو ویژگی آمره بودن و عطف به ما سبق شدن مشخص می گردد.
آمره بودن: در تعیین مرجع، شیوه رسیدگی به دعوا و طرق شکایت از آراء در اختیار اصحاب دعوا نیست. افراد نمی توانند خلاف آن تراضی و توافق نمایند و لازم الاجراست.
تشریفاتی بودن(تکمیلی): جهت حمایت اصحاب دعوا از خودکامگی قاضی و ت
رهپویان هدایت: یکی از ویژگی های بسیار زشت و به دور از
اخلاق و انسانیت شبه عرفان های جعلی و وارداتی امروز، دامن زدن به گرایش های جنسی
و بی بندوباری های اخلاقی است.

در این مقال به توصیه های یکی از معروفترین شبه معنویت های
دهه های اخیر می پردازیم.

اوشو روابط جنسی حتی از نوع نامشروع آن را در زمره امورات
مقدس! در زندگی قرار داده و آن را مهم ترین نیروی زندگی می داند.

وی معتقد است کسی نباید روابط جنسی را محدود کند و آن
را نکوهش کند! الماس های اوشو ص 383
با مردم باشید، از مردم باشید، رفتار مردمی داشته باشید. فخرفروشی و دنیاطلبی و اشرافیگری خلاف این رفتار است/ این نگاه وسیع جغرافیای مقاومت را از دست ندهید؛ این حرف معصوم است:«کسانیکه در خانه نشستند تا به آنها حمله شود دچار ذلت شدند»/ امتداد عمق راهبردی، گاهی از واجب ترین واجبات کشور هم لازمتر است؛ خیلی ها متوجه این نیستند. بعضی هم توجه دارند و به نفع دشمن شعار نه غزه نه لبنان میدادند.
غلامرضا انصاری ( معاون وزیر امور خارجه )  12 ادعای خلاف واقع بیان نموده است : یکی از آنها این است که هدف برجام ، اقتصادی نبوده است.
آقای انصاری لطفا بگویید پس هدف برجام چه بوده است!؟ معامله کردن کشور با آمریکا و غرب یا خیانت به کشور یا ...
خبر 12 آبان 1398

سایت های شفاف ساز اعتقادی سیاسی مذهبی:
1) www.noorisafa.ir
ما بارها کلمه اسپا (Spa) یا ماساژ اسپا را از زبان افراد مختلف یا فضای
مجازی شنیده و دیده‌ایم. زمانی که صحبت از اسپا می‌شود ذهن‌ها به طور نا
خودآگاه به سمت ماساژ می‌رود. در حالی که بر خلاف تصورات اشتباه و شایع،
اسپا با ماساژ درمانی برابر نیست و با یکدیگر تفاوت دارند. در این مقاله
قصد داریم در مورد ماساژ اسپا و فواید و انواع آن بپردازیم.
ادامه مطلب
دادستان خلیل‎آباد گفت: متاسفانه عده‎ای سودجو با ایجاد استخرهای بزرگ و هدایت روان‌آب‌ها به این استخرها، آب را به بهای گزاف به کشاورزان می‌فروشند؛ در صورتی که منابع آبی مالکیتی ندارند و این اقدام خلاف قانون است.
---http://net3nter.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال
در حکمت 200 نهج البلاغه می خوانیم که:جنایتکارى را خدمت آن حضرت آوردند و عده اى از اوباش همراه او بودند (گویا مى خواستند مجازات او را تماشا کنند) امام(علیه السلام) فرمود: «خوش آمد مَباد بر چهره هایى که جز به هنگام حوادث بد دیده نمى شوند»; آرى همواره گروهى در جوامع بشرى در پى جنجال آفرینى یا حضور در حوادث جنجالى هستند; به محض این که نگاه کنند دو نفر با هم در گوشه خیابان دعوا مى کنند از اطراف جمع مى شوند; نه براى #میانجیگرى، بلکه براى این که آن صحنه ز
ریاست محترم دادگاه عمومی و انقلاب ------
با سلام
احتراما در خصوص قرار منع تعقیب پرونده کلاسه ............. مطروحه در
شعبه 1 دادیاری دادسرای ----- با عنوان روابط نامشروع نکاتی را که
در مرحله تحقیق به آن توجهی نشده را به استحضار می رسانم:
1- روابط متهمین بنابر اظهارات و اقاریر آقای ..... (یکی از متهمین) در
حد فراتر از مکالمات تلفنی بوده و شهادت بر این اقرار نیز توسط مقام تحقیق
استماع شده و فایل صوتی اقرار نیز ارائه گردید ولی دادیار محترم بدون توجه
به ادله ا
فقہا کی حکمرانی کی مختصر تاریخ
وہ ولایت جو پیغمبر اکرم صلی اللہ علیہ و آلہ اور ائمہ علیہم السلام کے لیے ثابت ہے وہی ایک فقیہ کے لیے بھی ثابت ہے اس بات میں اس وقت تک کوئی شک و شبہ نہیں کیا جا سکتا جب تک کوئی دلیل اس کے خلاف نہ ہو۔
ادامه مطلب
سبزی‌ها اکثرا مزاج گرم دارند !
حذف سبزی از سفره و جایگزینی سالاد از اشتباهات تغذیه ایی ایرانیان است ، طبع اغلب سبزی‌ها گرم است و به هضم غذا بسیار کمک می‌کنند، سبزی ها سرشار از مواد معدنی و ویتامین هستند !
همچنین به علت دارا بودن فیبر، مانع یبوست می شود. اما سالاد بر خلاف سبزی، طبع سردی دارد و هضم غذا را (برخلاف تصور مردم) مختل می‌کند !
سالاد را نباید همراه غذا بخورید

گزارشات
اسلامی تاریخ سے آگاہ ہر انسان جانتا ہے کہ اسلام ظہور کے دن سے ہی اپنے دشمنوں کے مزموم عزائم اور ناپاک اہداف کا نشانہ بنا رہا ہے اور آج کے اس مادی ترقی کے دور میں تو اسلام کے خلاف  اسلام دشمنوں کی دشمنی میں بے تحاشہ اضافہ ہوا ہے ۔وہ تمام جوانب سے اسلام اور مسلمانوں  کو ناتواں اور کمزور کرنے پر کمر بستہ ہیں ۔انہوں نے پوری تحقیق کرنےکے بعد  یہ نتیجہ نکالا کہ مسلمان فرقوں اور مختلف مذاہب سے تعلق رکھنے والوں میں سے ایک خاص گروہ (شیعہ)ہی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mahdavi19