نتایج جستجو برای عبارت :

سبک معماری در دوره رنسانس در اروپا

نویسنده اشکان ارشادی ، بتحقیق و عقیده خودم. 
برای درک بهتر تاریخ بهترآنست که دورانها را تقسیم کنیم ؛ ولی این تقسیمات چگونه است ؟ 
تقسیمات سیاسی 
تقسیمات بر اساس دین و مذهب 
تقسیمات بر اساس حکومتها و سلسله ها 
و...... 
پیشنهاد من برای تاریخ ایران و اروپا ، تقسیمات بر اساس حکومتها و سلسله هاست که ناخودآگاه امپراتوری دینی یا مذهبی را هم شامل می‌شود. 
توجه کنید که تاریخ اروپا با تاریخ ایران ناخودآگاه قابل تطبیق است ، به چگونه ؟ 
عرض می‌کنم ، پس م
نویسنده اشکان ارشادی ، بتحقیق و عقیده خودم.  از کرمانشاه 
برای درک بهتر تاریخ بهترآنست که دورانها را تقسیم کنیم ؛ ولی این تقسیمات چگونه است ؟ 
تقسیمات سیاسی 
تقسیمات بر اساس دین و مذهب 
تقسیمات بر اساس حکومتها و سلسله ها 
و...... 
پیشنهاد من برای تاریخ ایران و اروپا ، تقسیمات بر اساس حکومتها و سلسله هاست که ناخودآگاه امپراتوری دینی یا مذهبی را هم شامل می‌شود. 
توجه کنید که تاریخ اروپا با تاریخ ایران ناخودآگاه قابل تطبیق است ، به چگونه ؟ 
عرض
فلورانس خاستگاه رنسانس ایتالیایی، یکی از زیباترین شهر های تاریخی جهان و پر جمعیت ترین شهر توسکانی

ویزای ایتالیا تضمینی و قانونی
در کوتاه ترین زمان ممکن، حتی کوتاه تر از زمان مورد انتظار شما
صددرصد گارانتی
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
: 09378577757
.
#ایتالیا
#ویزای_ایتالیا
#ویزای_شینگن
#فلورانس
#رنسانس
#italy
#italy
#florence
#bird

کلیسای سان فرانسیکو یک بازسازی ساختار گوتیک که مانند سانت آندن به گونه ای بود که سر در برخوردار از طاق پیروزی روحی را در خود داشت و متأسفانه این بنا ناتمام باقی مانده است
مشخصات فایل

تعداد صفحات
37

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل
کلیسای سان فرانسیکو یک بازسازی ساختار گوتیک که مانند سانت آندن به گونه ای بود که سر در برخوردار از طاق پیروزی روحی را در خود داشت. و متأسفانه این ب

کلیسای سان فرانسیکو یک بازسازی ساختار گوتیک که مانند سانت آندن به گونه ای بود که سر در برخوردار از طاق پیروزی روحی را در خود داشت و متأسفانه این بنا ناتمام باقی مانده است
مشخصات فایل

تعداد صفحات
37

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل
کلیسای سان فرانسیکو یک بازسازی ساختار گوتیک که مانند سانت آندن به گونه ای بود که سر در برخوردار از طاق پیروزی روحی را در خود داشت. و متأسفانه این ب
shirazart.blog.ir 
* از حدود ۱۱۰۰۰ سال تا حدود ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد ، در اروپا هیچ اثر و نشانه ای از تمدن و زندگی دیده نمی شود و از همین زمان به بعد است ، که ما شاهد آثار " استون هنج " ( درشت سنگی - خرسنگی) در قسمتهایی از اروپا از جمله در جنوب انگلستان ( سالزبوری) ، جنوب فرانسه و ایرلند هستیم ، که متعلق به اقوام بدوی اروپا هستند .این ساختمانها یا یادمانهای سنگی ، گاهی دارای ابعاد ۲۰ متر و چندین تُن وزن می باشند .
* معماری سنگی " مگالیتیک" ( درشت سنگی) بر حسب نوع
من هنوز تموم نکردم. نمیدونم چرا اصرار دارم تمومش کنم :/ ولی وای اگه قیافمو ببینی انگار تو جنگ بودم. مخم دیگه  به نکشیدن رسید. دیگه اینه که اومدم استراحت. تا صبح  بیدارم قطعا. من میخوام بخونمش و زودتر تمومش کنم حالا هرچی شد الان رو اون دنده ام. خیلی لفتش دادم میخوام تا قبل از خرداد تمومش کنم. نه که فقط بخونمشا طول کشیدنش واسه فهمیدنشم هست که اینقدر کند پیش رفتم. همین. خبر دیگه ای نیست جز این که کلا گیر سفر به قرون وسطاوو در حال ملاقات کشیشهام بعدشم
دوره آموزشی دوره امر به معروف و نهی از منکر با همکاری کانون بسیج فرهنگیان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سیرم با شرایط زیر برگزار می گردد:1- نام دوره :دوره امر به معروف و نهی از منکر2- کد دوره : 925037323- ساعت دوره : 6 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره : تخصصی6- فراگیران : اعضای کانون بسیج فرهنگیان7- تاریخ برگزاری دوره : 1398/08/308- ساعت :   8 الی 139- مکان برگزاری دوره : دبیرستان نیرومند
چلسی و آرسنال با برتری مقابل رقبا به فینال لیگ اروپا راه یافتند تا جمع
انگلیسی های حاضر در فینال رقابت های اروپایی تکمیل شود. به این ترتیب نه
تنها در فینال لیگ قهرمانان و فینال لیگ اروپا، یک جدال تمام انگلیسی
خواهیم دید، که در سوپر جام اروپا نیز این چنین خواهد بود.
بخش پادمان های آژانس بین المللی انرژی اتمی دیروز اعلام کرد 10 آذر ماه گزارش آژانس در ارتباط با ایران منتشر می شود، از سوی دیگر محمد جواد ظریف و عراقچی معاون وزیر امور خارجه نیز تامید کرده اند که از فردای اجرای برجام شرکت های ایران و خارجی می توانند مراودات خود را آغاز نمایند.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، رییس بانک مرکزی نیز از فعال شدن سویفت بانکهای ایرانی خبر داده است از کل این گفته ها این نتیجه حاصل می شود که اقتصاد ایران زنگ آ
انقلاب اسلامی عصر جدیدی را آغاز کرده که در آن دین و دنیا توأمان تحصیل می‌ شود و این به نظر من، مقایسه ‌ی انقلاب اسلامی با عصر رنسانس است. در دوران رنسانس از نظر آنهایک عصر جدید است که در جامعه ‌ی بشری یک نوزایی اتفاق افتاده و در واقع دین و دنیا از هم جدا شده است. انقلاب اسلامی یک حرکت ایدئولوژیک در مقیاس جهانی است که ایدئولوژی مدرن و رفتار برآمده از آن را به چالش کشانیده و دو اردوگاه برآمده‌ از آن را با خطر مواجه کرده است؛ یکی را فروپاشانیده
دوره های آنلاین یادگیری زبان انگلیسی بر پایه استاندارد CEFR اتحادیه اروپا، یادگیری مهارت های چهارگانه، لغات و گرامر بصورت تصویری، و دسترسی آنلاین در هر زمان و هر مکان.
برای مشاهده تمام دوره ها به لینک زیر مراجعه کنید:
مشاهده دوره های آنلاین زبان انگلیسی
یادگیری مهارت های چهارگانه زبان بصورت تصویری
یادگیری مهارت های چهارگانه زبان بصورت تصویری
⭕️investing سایت
♦️ECB board member also suggested that the upcoming round of multi-year, low-cost loans to banks should not be as generous as the previous issue.
عضو هیات مدیره بانک مرکزی اروپا همچنین بیان کرد که در دوره چند ساله بعدی، وام های کم بهره به بانک ها نباید به سخاوتمندی دوره قبل باشد.
✅ یکی از اقدامات کلیدی بانک های مرکزی در تقابل با رکود جهانی، افزایش نرخ بهره می باشد.
Board member عضو هیات مدیره
european central bank(ECB)
بانک مرکزی اروپا
low-cost loan وام کم بهره
@financialdictionary
⭕️investing سایت
♦️ECB board member also suggested that the upcoming round of multi-year, low-cost loans to banks should not be as generous as the previous issue.
عضو هیات مدیره بانک مرکزی اروپا همچنین بیان کرد که در دوره چند ساله بعدی، وام های کم بهره به بانک ها نباید به سخاوتمندی دوره قبل باشد.
✅ یکی از اقدامات کلیدی بانک های مرکزی در تقابل با رکود جهانی، افزایش نرخ بهره می باشد.
Board member عضو هیات مدیره
european central bank(ECB)
بانک مرکزی اروپا
low-cost loan وام کم بهره
@financialdictionary
پس از حمد خداوند مهربان و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام ، به اطلاع می رساند دوره ضمن خدمت کاربردهای فناوری اطلاعات با همکاری گروه های درسی با شرایط زیر برگزار می گردد:1- نام دوره : کاربردهای فناوری اطلاعات2- کد دوره : ۹۲۰۰۲۵۴۲3- ساعت دوره : 6 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره : عمومی6- فراگیران :دبیران مدارس متوسطه اول و گروه های درسی7- تاریخ  برگزاری دوره : 1398/03/09      8- ساعت : 8 الی139- مکان برگزاری دوره : مرکز تحقیقات معلمان سمیرمهمکار
سلام علیکم
کانون فرهنگی و تبلیغی ندای عصر با افتخار آمادگی دارد در موضوعات زیر دوره ، کارگاه و همایش علمی برگزار نماید:

1- دوره آشنایی با نهج البلاغه
2- دوره کامل آموزش روش پژوهش
3- دوره اموزشی مقاله نویسی
4- سبک زندگی اسلامی
5- ارتباط مؤثر
6- کارگاه پیش از اردواج
7- صمیمیت افزایی زوجین
8- دوره اعقاید اسلامی
9- دوره اصول فقه
10 دوره فقه اسلامی
11- دوره فلسفه اسلامی
12- سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله
13- مدیریت اسلامی و....
جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست
اروپا با جاذبه های زیادی که دارد به یک قطب گردشگری تبدیل شده است که بسیاری از افراد علاقمند هستند حتی برای یکبار هم که شده به اروپا سفر کنند و حتی افرادی هم که به کشورهای اروپایی سفر کردند تمایل دارند که بارها تور اروپا را تجربه کنند. قصد داریم در این مقاله از تور اروپا به شما اطلاعاتی ارائه دهیم که قبل از سفر به اروپا اطلاعات خودتان را کامل کنید و تجربه خوبی را از این سفر به دست بیاورید.
ادامه مطلب
در کشورهای غربی پایه اصلی علم و دانش
را «تجربه» تشکیل میدهد!
اما در کشور ما میان تجربه و علم جدایی
بزرگی افتاده است!
برای نمونه خوب است به این نکته توجه کنیم
که بسیاری از شکسته بندهای سنتی از بسیاری از فیزیوتراپ ها در درمان های استخوانی
موثر تر هستند!
یا بسیاری از تجربیات روستاییان ما درباره
حیوانات از علم دانشجویان رشته دامداری بالاتر است!
و یا گاهی دوتار زدن یک چوپان از مجموع
آموخته های دانشجویان موسیقی بالاتر است! بقیه موارد هم قس علیهذا .
یکی از مسائل مهم در تاریخ علم در غرب و همچنین در اسلام مربوط به دوره ای است که علوم اسلامی به غرب منتقل شد که برخی از مورخین از اون بعنوان اولین رنسانس علمی غرب یاد کرده اند چرا که در این دوره غربیان به دلیل آشنایی با سیستم تعلیمی و تربیتی و علوم مسلمانها متحول شدند و سیر رشد و تحل علمی غرب از همین جا شروع شد. مقطعی که درباره آن بحث میکنیم به اواخر سده یازدهم میلادی مربوط می شود. در این سالها بود که در غرب نهضت ترجمه شکل گرفت (درست همانند نهضت تر
اگر شما هم با دیدن فیلم‌هایی مانند «بلوک13» یا «رمز داوینچی» یا «زره‌پوش» به ورزش پارکور، رازهای قرون وسطایی، و جنگ‌های صلیبی علاقه‌مند شدید، پس مطمئنا بازی «فرقه اساسین» را هم تجربه کرده‌اید. بازی‌ای که تمام علایق شما را یکجا در خود دارد و حتا بهتر؛ خودتان می‌توانید این کارها را انجام دهید. لذت گردش در شهرهای ایتالیای دوره رنسانس و کشف و پرده‌برداری از رازها، و لو دادن انسان‌های پلید، همه در ترکیب با مبارزات جذاب و کلی چیزها هیجان‌ا
تیم فوتبال زیر 21 سال اسپانیا با شکست آلمان توانست برای پنجمین بار فاتح اروپا شود.
به گزارش تسنیم، تیم فوتبال اسپانیا با برتری 2 بر یک مقابل آلمان در بازی نهایی رقابت‌های زیر 21 سال اروپا فاتح این مسابقات شد.

برای جوانان اسپانیا فابین رویز در دقیقه 7 و اولمو در دقیقه 69 گلزنی کردند و تنها گل آلمان به وسیله امیری در دقیقه 88 زده شد.

بیست‌ودومین دوره رقابت‌های زیر 21 سال اروپا با شرکت 12 تیم در سه گروه چهار تیمی به میزبانی ایتالیا و سن‌مارینو برگز
 دوره آموزشی  نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398 با همکاری گروه های درسی وکارشناسی آموزش ابتدایی با شرایط زیر برگزار می گردد:
1- نام دوره  ها : الف - بررسی و تحلیل محتوای کتاب درسی  ب - مهارت های بدو خدمت معلمان
2- کد دوره ها : 1 - 91400469 2 -91402409  
3- ساعت دوره ها  : الف:32 ساعت ب: 54 ساعت
4- نوع دوره :حضوری
5- ویژگی دوره : تخصصی
6- فراگیران : نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398
7- تاریخ شروع دوره ها :
الف:دوره شماره1: 1398
گل زیبای کریس رونالدو در لباس یوونتوس به
منچستریونایتد در هفته چهارم مرحله گروهی فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا به
عنوان بهترین گل فصل قبل این رقابت‌ها شناخته شد.
با
وجود گل دیدنی و تک ضرب کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد، یوونتوس در
خانه برابر شیاطین سرخ شکست خورد. تک گل یووه را در این دیدار، کریستیانو
رونالدو با یک ضربه والی روی پاس بونوچی به ثمر رساند. حالا به انتخاب
یوفا، این گل کریستیانو رونالدو به عنوان برترین گل فصل 19-2018 لیگ
قه
شنوندگان محترم به اطلاع میرساند چند گروه با مرام گم شده اند لطفا اگر اطلاعاتی از آنها در دست دارید در اسرع وقت ما را در جریان قرار دهید تصویر و نام آنها به این شرح است:
بندیکتی ها که در اوایل قرون وسطی در اروپا رویت شدند

شوالیه ها که در اواسط قرون وسطی در اروپا رویت شدند

صنعتگران در اواخر قرون وسطی و اوایل رنسانس در اروپا رویت شدند

عیاران در قرون دو و سه هجری در ایران رویت شدند

پهلوانان کمی بعد در ایران رویت شدند (این تمثال پهوان پوریا یک
مطلبی کوتاه می نوسیم در معرفی عصر باروک با استناد از کتاب دنیای
سوفی از نویسنده ارزشمند یوستین گردر:

« لفظ باروک از واژه ای است که برای توصیف کردن مرواریدهای با اشکال نامنظم به
کار می رود. در قیاس با سبک ساده و موزون رنسانس، بی نظمی ویژگی باروک بود. قرن
هفدهم معروف به عصر باروک شده است و این به دلیل تضاد های آشتی ناپذیر این قرن
بوده است. هم کاخ های سر برافراشته را داریم و هم دیرهای دور افتاده. از یک طرف
خودنماییهای پر زرق و برق را داریم و از طر
Shirazart.blog.ir 
* سبک معماری و تزئینات مربوط به چهار جورج در انگلستان : جورج اول ، دوم و سوم و چهارم (۱۷۱۴ تا ۱۸۳۰). در حقیقت هنر این دوران هویتی واحد و منسجم ندارد ، اما عناصر هنر رنسانس ، روکوکو و نئوکلاسیک را با تفوق کلاسی سیسم در برخی از فرم ها ترکیب می کند .
گردشگری به ویژه از جنبه اقتصادی برای اروپا بسیار مهم است، بطوریکه حدود 10 درصد از GDP اروپا، سهم گردشگری است. در سال گذشته اروپا پذیرای بیش از 500 میلیون گردشگر بوده است اما این جریان دائمی و حجم بالای گردشگران در اروپا چالشهایی را نیز در پی خواهد داشت که البته گردشگری هوشمند قابلیت ارائه راهکارهای زیادی در این زمینه دارد.
ادامه مطلب
رنسانس

در ادامه معرفی که از
قرون وسطا در نوشته قبل داشتم حال می پردازم به دوران رنسانس که پس از قرون وسطا
آغاز گردید و برای این امر باز هم از کتاب دنیای سوفی مدد می گیرم.

زمانی که دین وعلم
توانستند آزادانه با هم ارتباط داشته باشند،آنگاه پایه و اساس رنسانس در قرن
پانزده بنا نهاده شد. مقصود از رنسانس تحول فرهنگی است که در اواخر قرن چهاردهم در
ایتالیای شمالی شروع شد.

پس از دوران طویل
تاریکی قرون وسطا که طی آن تمام جنبه های حیات از دریچه انوار ا
تحصیل در اروپا

دانشگاه های اروپا از دیرباز به دلیل برتری علمی، تحقیقات دقیق و به روز و ارزش پول بالا بسیار شناخته شده و معتبر انگاشته شده و می‌شوند. طبق رتبه بندی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۸ ، ۳۱ دانشگاه از ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان را دانشگاه‌های اروپایی تشکیل می‌دهند. بنابراین اروپا دومین گروه بزرگ دارای دانشگاه‌های معتبر پس از ایالات متحده می‌باشد. اروپا بیش از ۴۰۰۰ موسسه آموزش عالی دارد که طیف گسترده ای از مقاطع کارشناسی ، کارشناسی
قرون وسطا

بارها در محاوره و
رسانه عبارت قرون وسطا را شنیده ایم ولی من به شخصه اطلاع چندانی از این واژه نداشتم
تا اینکه در کتاب دنیای سوفی این ابهام برای من حل و آشکار شد.

«در سال 313 بعد از
میلاد، مسیحیت به عنوان یکی از ادیان پذیرفته امپراتوری روم شد و از سال 380 دین
رسمی سراسر امپراتوری روم گردید. ولی نقطه ای از اروپا که از همه جای آن دیرتر
مسیحیت را دریافت قسمت های اسکاندیناوی بودند. نروژ تنها در قرن نوزده بود که
مسیحی شد.

به عنوان چکیده ای از
س
لیون سومین شهر فرنسه نه تنها به خاطر جاذبه های تاریخی و معماری که در یونسکو به ثبت رسیده است شهرت دارد بلکه به شهر خوراکی های خوشمزه در فرانسه شهرت دارد. اگر مقصد گردشگری شما فرانسه است و برای سفر به اقدامات لازم برای آن اخذ اقامت اروپا را انجام داده اید باید بگوییم تنها شهر پاریس مقصد عالی برای گردشگری در فرانسه نیست. هرچند که دیدن پاریس این شهر عشاق را نادیده نباید گرفت اما برخی شهر های فرانسه از جمله لیون نیز جاذبه های منحصر به فردی دارد ک
قرون وسطا

بارها در محاوره و
رسانه عبارت قرون وسطا را شنیده ایم ولی من به شخصه اطلاع چندانی از این واژه نداشتم
تا اینکه در کتاب دنیای سوفی این ابهام برای من حل و آشکار شد.

«در سال 313 بعد از
میلاد، مسیحیت به عنوان یکی از ادیان پذیرفته امپراتوری روم شد و از سال 380 دین
رسمی سراسر امپراتوری روم گردید. ولی نقطه ای از اروپا که از همه جای آن دیرتر
مسیحیت را دریافت قسمت های اسکاندیناوی بودند. نروژ تنها در قرن نوزده بود که
مسیحی شد.

به عنوان چکیده ای از
س
من شیفتهٔ این کتاب ( کتاب تاریخ فلسفه در قرون وسطی و رنسانس ، نوشتهٔ محمد ایلخانی ،نشر سمت)  شدم. نثر روون، مطالب جذاب. اصلا خیلی خوبه اصلا فکر نمیکردم این مدلی باشه. اخه میدونی من کلا کتابای تاریخی رو دوست دارم این که از گذشته است و بدونم که واقعیه. این که خیلی چیزا چیشد که اینجوری شد. یا زمانهای دور چجوری بوده زندگیا ، تفکرات ادمها، دین و مذهب و... این کتابم مثل رمان میمونه برام با این که تاریخ فلسفه قرون وسطی و رنسانس هست. اولش با دین مسیحی شرو
سلام
الان چند روزه که دارم یه دوره آموزشی پایتون برای پردازش زبان طبیعی را مطالعه می کنم.
این دوره از لیندا هست و لازم نیست بگم که چقدر خوبه.
البته بگم هدف این دوره آموزش خیلی دقیق و 0 تا 100 پردازش زبان نیست.
بلکه در این دوره سعی شده تا مقدمه ای هم از یادگیری ماشین گفته بشه.
من خیلی از این دوره استفاده کردم. مدرس دوره آقای Derek Jodamski هم بیان خیلی خوبی داره.
این دوره را میتونید از سایت زیر دانلود کنید.

Download NLP with Python for Machine Learning Essential Training
بزرگترین مسجد اروپا، امروز، اول شهریورماه، در شهر «شالی» جمهوری چچن افتتاح شد.
به گزارش شریعت نیوز این مسجد با حمایت «رمضان قدیروف»، رئیس‌جمهور چچن و با نام «فخر المسلمین»(افتخار مسلمانان) افتتاح شد و بزرگترین مسجد در سطح قاره اروپا محسوب می‌شود.
این مسجد یک شاهکار معماری اسلامی مدرن است که به سبک چهار ورودی متقارن ساخته شده که ورودی‌ها با یکدیگر مطابقت و در مقابل یکدیگر قرار دارند.
مساحت این مسجد ۹۷۰۰ متر مربع است که ظرفیت ۲۰ هزار نماز
 فرقِ روشنفکری امروز [نه فقط ایران، جهان] با روشنفکری دهه‌های قبل این است که روشنفکری امروز عمیقاً زنانه است. و به همین دلیل به موضوعات بی‌خطر می‌پردازد. موضوعاتی که هیچ شک و اختلاف نظری در آنها نیست: حقوقِ انسان، حقوق زن، حقوق همجنس‌گراها، حقوق آب و علف و گیاه...  همه‌ی این چیزها، در بسته‌بندی‌های خوشکل موشکل و ظریف به ما عرضه می‌شوند و ما آنها را مدام نشخوار می‌کنیم و بالا می‌آوریم و دوباره و دوباره...

حُلقوم ما دیگر آن حلقوم دوره‌ها
با سلام
شما میتوانید با تماس با آکادمی IMQ  ( 02188529400) ، خانم مهندس آرتونیان  (داخلی شماره 3) از زمان دوره های بنده در ارتباط با مشتری ( رضایت، شکایت و..) و دیگر دوره های بنده اطلاع لازم را کسب نمایید.
در صورت تمایل می توانید دوره های درون سازمانی و یا دوره های عمومی بنده را پذیرا باشید.
هم چنین برای دوره های 
استراتژی و ارزیابی عملکرد (BSC)
و مدل تعالی EFQM می توانید با شماره مستقیم بنده در تماس باشید 
با تشکر
احمدی
09125468950
 7 سال ار خرید مودریچ گذشت. بازیکنی که آنچلوتی اون رو همه کاره میانه میدان کرد و تاثیر مهمی در یکی از طلایی‌ترین دوران های تاریخ باشگاه داشت
لوکیتا در این مدت 15 جام برد : 4 قهرمانی اروپا ، 4 جام باشگاه‌ های جهان، 3 قهرمانی سوپر جام اروپا ، 1 لیگ ، 1 جام حذفی و 2 سوپر جام اسپانیا
دوره آموزش مهارت های عمومی درس تربیت بدنی با همکاری کارشناسی تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش سمیرم با شرایط ذیل برگزار می گردد:
1- نام دوره : آموزش مهارت های عمومی درس تربیت بدنی2- کد دوره : 995062213- ساعت دوره : 40 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره :6- فراگیران :الف: آموزگاران پایه اول تا سوم مدارس ابتدایی پسرانه
ب: آموزگاران مرد پایه اول تا سوم مدارس ابتدایی مختلط و چندپایه7- تاریخ شروع دوره:1398/08/30
8- ساعت : 8 الی139- مکان برگزاری دوره :سالن ورزشی شهدای فر
در همه ادیان
الهی کمابیش رعایت اصل حجاب به عنوان امری واجب بر مکلفین تکلیف شده است. اصلی که
متاسفانه پس از ظهور عصر نوزایی در غرب، (رنسانس- 1300 تا 1600 میلادی) نه تنها به
فراموشی سپرده شد بلکه شدیدترین تبلیغات فرهنگی بر ضد آن صورت پذیرفت. ظهور و بروز
این وضعیت به طور مشخص خود را در پیکرتراشی ها و مجسمه سازی های آن دوران (رنسانس)
نشان داد. پیکرتراشی هایی مستهجن که مستقیماً اصل عفاف و حجاب را مورد هجمه قرار
می داد، وضعیتی که کماکان با قوت هرچه بیشتر
قابل توجه دانشجویان عزیز
دوره مبانی برنامه نویسی (زبان C) برگزار میگردد.
آخرین مهلت اسم نویسی ۲۵ آذر. 
به دوستان خود اطلاع دهید.
توجه داشته باشید که پس از این دوره، دوره‌ی جاوا برگزار میشود که لازمه‌ی آن قبولی در دوره مبانی میباشد.
شما میتوانید با یادگیری کامل زبان جاوا، اندروید نویسی کنید.
ضمنا افراد برتر هر دوره را به عنوان عضو جدید گروه برنامه نویسی میپذیریم.
هزینه دوره: ۳۰ هزار تومان  
مکان برگزاری: دانشگاه خلیج فارس
شماره واتساپ جهت نام
وحدت قرون‌وسطی بمنزله‌ی یک دوران تاریخی ، یکسره ساختگی است . در واقع قرون‌وسطی سه دوره‌ی بکلی مشخص فرهنگی دارد :
اقتصاد طبیعی ، قرون‌وسطای اولیه
دوره‌ی سلحشوریِ درباری ، اوج قرون‌وسطی
فرهنگ بورژوازی شهری ، قرون‌وسطای متأخر
در هرحال شقاق میان این سه‌دوره از توفیرهایی که آغاز و فرجام قرون‌وسطی را در مجموع مشخص می‌سازند ، ژرف‌تر است . نه تنها مطلب از این‌قرار است بلکه رویدادهایی که این دوره‌ها را از یکدیگر جدا می‌سازند : پیدایش اشرا
مهدی طارمی که پیش از این نیز اعلام کرده بود مقصد بعدی‌اش فوتبال اروپا خواهد بود، با ریوآوه پرتغال به توافق دست یافت و فصل آینده را در لیگ این کشور به بازی خواهد پرداخت.
طارمی که از سه سال پیش تلاش خود را برای حضور در فوتبال اروپا با انتقال ناکام و پردردسر به ریزه اسپور ترکیه استارت زده بود، بعد از حضور در لیگ ستارگان قطر و درخشش در پیراهن زردپوشان و در کنار ستاره هلندی این تیم (وسلی اسنایدر) اکنون در تابستان نقل و انتقالاتی راهی لیگ برتر پرتغ
رافائل سانتسیو (۶ آوریل ۱۴۸۳ میلادی - ۶ آوریل ۱۵۲۰ میلادی) که بیشتر با اسم کوچکش رافائل شناخته می‌شود،
نقاش و معمار ایتالیایی دوران اوج رنسانس است. رافائل، نمونه وارترین هنرمند دورهٔ رنسانس
پیشرفته‌است. او با آنکه شدیداً تحت تأثیر لئوناردو داوینچی و میکلانژ بود، سبک خاصی
پدیدآورد که آرمان‌های هنر رنسانس پیشرفته را به روشنی بیان می‌کند. او ضمن آنکه از
هر هنرمند دیگری می‌آموخت، به نیروی ابتکار و اصالت پر توان خود نیز میدان می‌داد؛
آنچه ر
عظمت اروپا در توجّه به دنیا بود. قرون وسطی زندگی را خوار می‌­شمرد و دنیا را تحقیر می‌کرد. اروپای جدید دنیا را تحقیر نکرد بلکه آن را به سطح ساحت دوم یعنی عقل رساند. موقتاً تعادل برقرار شد. اروپا به مدت سه چهار قرن یعنی تا قرن بیستم اروپای متعادل بود. به این جهت به قدرت رسید و قدرتش را هم تحمیل کرد؛ نه اینکه برخلاف آنچه ما غالباً تصور می‌کنیم اروپا با ظلم و جور و ستم و ... اروپا شده، قدرت پیداکرده، نه چنین چیزی نیست.
اروپا ستمگر، ظالم و استعمارگر
به حول و قوه الهی پس از برگزاری سه دوره موفق مجازی و پنج دوره حضوری و خصوصی در شهرهای مختلف؛ و اندوختن تجارب راهگشا و استفاده از پیشنهادات زبان آموزان شرکت کننده، افتخار داریم تا چهارمین دوره مجازی آفلاین را در سال 1398 برگزار نماییم.
ادامه مطلب
دوره کرتاسه: از120تا60 میلیون سال                                   
تریسراتوپس ها در انتهای این دوره زندگی می کردند
تریسراتوپس به معنی:
صورت سه شاخی
دوره ژوراسیک:180 تا 120 میلون سال پیش
تی رکس ، اسپینوسوروس،دیپلوداوکوس و ....
دوره تریاسه: 208میلیون  سال پیش
اوراپتور اولین دایناسور روی زمین، پلاتئوسوروس اولین گیاه خوار در روی زمین
کانال مارا دنبال کنید
@jurassicworldhack
سوالات متداول در مورد دوره آموزشی
فرق بین دوره با مقالات با اطلاعاتی که در اینترنت موجود هست چیست؟
این دوره آموزشی مبتنی بر ۸ سال تجربه معاملات در بازار بورس هست و اطلاعاتی که اینترنت میتوانید مطالعه کنید گفته نمیشود.
ادامه مطلب
نگارخانه هنر انتاریو (به زبان فرانسه: Musée des beaux-arts de
l’Ontario) ، موزه ای هنری در تورونتوست که با گستره ای چهل و پنج هزار
مترمربعی( برابر با چهارصد و هشتاد هزار فوت مربع)، بیش از هشتاد هزار اثر
از سده نخست تا به امروز را در برگرفته و بر این پایه یکی از بزرگ ترین
نگارخانه های آمریکای شمالی به شمار می آید.
بناگذاری نگارخانه هنر انتاریو به سال ۱۹۰۰ بر می گردد که از سوی گروهی از
شهروندان عضو انجمن هنرمندان اُنتاریو انجام گرفت. نخستین نمایشگاه رسمی د
سلام به همه
در ابتدا سال نو رو به همه تبریک میگم. ان شاء الله سال خوبی رو پیش رو داشته باشید.
من تازه از دوره پنجم برگشتم( حالا دوره پنجم چی دیگه بماند.)
از کاری که منو استخدام کرده بودن هم انصراف دادم(چه کاری و کجا بود هم بماند)
خیلی خوشحالم و اینکه دوره بعد دوره آخر به حساب میاد و در عین حال که دوره آخر رو میگذرونم، سربازیم هم تمومه!
روی من حساب باز کرده بودن ولی من روحیه نظامی گری ندارم!!!
دارم فعالیت هامو دوبرابر میکنم که بعد از دوره پنجم یه مجم
لئوناردو داوینچی مدتها پیش در طول رنسانس اروپایی نوشت که ما انسانها "بیشتر درباره جابجایی اجسام آسمانی می دانیم تا در مورد خاک زیر پایمان". بعد از گذشت پنجاه سال و پیشرفت های بی شمار فنآوری و علمی، احساسات او هنوز درست است.
اما به زودی می تواند تغییر کند.
ادامه مطلب
دوره آموزشی سواد رسانه ای(مجازیار)به اطلاع همکاران محترم می رساند دوره آموزشی(مجازی) سواد رسانه ای با همکاری استانداری اصفهان در حال برگزاری است. علاقه مندان با مراجعه به سایت majazyar.ir ، اپلیکیشن مجازیار را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند.پس از شرکت در بخش آکادمی سواد رسانه ای(شامل 9 درس)در پایان محتوای آموزشی هر مبحث بازخورد و آزمون می باشد.در بخش اطلاعات فردی مشخصات خود را به دقت ثبت نمایید، براساس اطلاعات ثبت شده گواهی تایید دوره توسط است
اطلاعیه مدیریت آموزش:
احتراما به استحضار می رساند ثبت نام دوره های HSE
آغاز گردیده است (جهت ثبت نام به بخش آزمایشگاه مرکزی در سایت دانشگاه
مراجعه شود)، لذا خواهشند است الزامی بودن گذراندن این دوره در خصوص
دانشجویانی که درس آزمایشگاه را انتخاب نموده اند، اطلاع رسانی شود.  در ضمن یادآوری گردد در صورت عدم ارائه گواهی دوره، نمره اعلام نمی گردد. تشکر
با توجه به ذخایر نفت و گاز و استخراج آنها در دریای خزر، استراتژی انرژی جمهوری آذربایجان برای حفظ و بهبود وضعیت انرژی خود، به ویژه در بخش گاز منجر به راه اندازی پروژه‌های جدید در معادن موجود شده است.
به گزارش آذربایجان پرس به نقل از تسنیم، افزایش تقاضا در اتحادیه اروپا به گاز طبیعی و ضرورت تنوع بخشی به منابع گازی خود، آذربایجان را بر آن داشته تا در راستای روابط با سایر کشورها، توامندی‌های انرژی خود را بیشتر توسعه دهد. باکو همچنین در زمینه ا
انگلیسی ها چند سال قبل با برگزیت یه چیز یخورندن و حالا موندن توش: ترزا می هم استعفا داد. جانشین جدید با یا بی توافق با اروپا یا باید برگزیت رو اجرا کنه یا موضوع معتدلی بگیره.
شما چه فکر می کنید؟
به نظر من انگلیس به اتحادیه اروپا برمیگرده
موزه آبادان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی توسط علی هانیبال و با همکاری شرکت نفت آبادان تاسیس شد ساختمان موزه با الهام از معماری سنتی ایران ( مقبره دانیال نبی) شکل گرفته است که دارای گنبدی مخروطی شکل با ارتفاع ۲۲/۵ متر و ۸ ستون می باشد. سالن سمت راست موزه ماکتی از پالایشگاه نفت آبادان به چشم می خورد که با ظرافت بسیاری توسط انگلیسی ها ساخته و در دوره پهلوی دوم به خانوم فرح  هدیه داده شده و ایشان آن را به موزه آبادان اهدا نموده اند در این موزه آثاری از دور
موزه آبادان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی توسط علی هانیبال و با همکاری شرکت نفت آبادان تاسیس شد ساختمان موزه با الهام از معماری سنتی ایران ( مقبره دانیال نبی) شکل گرفته است که دارای گنبدی مخروطی شکل با ارتفاع ۲۲/۵ متر و 8 ستون می باشد. سالن سمت راست موزه ماکتی از پالایشگاه نفت آبادان به چشم می خورد که با ظرافت بسیاری توسط انگلیسی ها ساخته و در دوره پهلوی دوم به خانوم فرح  هدیه داده شده و ایشان آن را به موزه آبادان اهدا نموده اند در این موزه آثاری از دور
پ ک ک و پژاک برای تداوم حیات خود، بعد از اشغال شمال سوریه، این منطقه را به محلی برای کشت خشخاش و تولید مواد مخدر جهت ترانزیت به اروپا تبدیل کرده‌اند.
هزینه‌های سازمانی و تسلیحاتی پ.ک.ک بسیار سنگین است. تا قبل از سقوط شوروی، بخش‌هایی از هزینه‌ها به ویژه تسلیحات پ.ک.ک توسط شوروی تامین می‌شد چون هر دو ایدئولوژی مشترک مارکسیسم-لنینیسم داشتند و علی‌رغم سقوط شوروی پ.ک.ک هنوز هم راه آن را ادامه می‌دهد. با سقوط شوروی، پ.ک.ک ناچار شد به راه‌های مخت
چند سالی است تحرکات غرب و به‌خصوص آمریکایی‌ها و اتحادیه اروپا در خصوص مداخله در امور داخلی ایران بیشتر شده است. اتحادیه اروپا همیشه در مسئله‌ی ادعایی حقوق بشر مداخلاتی داشته‌اند، اما چند سالی است این موضوع رنگ‌وبوی بیشتری به خود گرفته و وارد فاز اجرایی شده است. مهم‌ترین جلوه‌ی آن را نیز می‌توان در مسئله‌ی ادعایی حمایت از حقوق زنان توسط غربی‌ها و خاصه اروپایی‌ها برشمرد. این امر در سال‌های اخیر در رسانه‌های اروپایی به‌ویژه در رسانه
مجسمه سازی شاخه ای از هنرهای تجسمی میباشد که به صورت سه بعدی است که شامل دستکاری فیزیکی وسایل تجسمی با قالب ریزی و مدل سازی و یا شامل چیزهایی است که می‌توانند تراشیده شوند یا شکل داده شوند مثل سنگ یا چوب، سیمان یا فلز.
فرآیندهای مجسمه سازی در ابتدا از منبت کاری (از بین بردن مواد) و الگوبرداری (افزودن مواد ، به عنوان خاک رس) تا سنگ، فلز، سرامیک، چوب و سایر مواد استفاده می شد، اما از زمان مدرنیسم، آزادی کاملاً کاملی وجود داشته است.
مجسمه سازی با
در دهکده‌ی جهانی امروز دانستن زبان انگلیسی
به عنوان زبان بین‌المللی و زبان علمی دنیا امری ضروری است. بدون آن آشنایی با
تمدن و فرهنگ سایر کشورها و تحولات ادبی و هنری ممکن نیست. در واقع زبان انگلیسی
پلی است میان فرهنگ‌ها.

زبان و ادبیات انگلیسی رشته‌ای است جذاب و لذت‌بخش،
چرا که این رشته فرصتی است برای مطالعه‌ی آثار ادبی به زبان انگلیسی. مطالعه در این
رشته امکان آشنایی با آثار ادبی قدیم و جدید جهان و نقد ادبی این آثار را برای
علاقه‌مندان ف
در سالِ ۱۹۲۶ امپراتوری تایشو در ژاپن از میان رفت ، و دوره‌ی تاریخی شوا آغاز گشت . این‌دوره شروع عصر تاریک و وحشتناکی در تاریخ ژاپن بود . زمان کوتاه دوره‌ی مدرنیسم و دموکراسی پایان یافت و جای خود را به فاشیسم سپرد .۱Q۸۴ ( هاروکی موریکامی )
دوره های ضیافت اندیشه اساتید از طریق پیام رسان سروش اطلاع رسانی می شود
یعنی یک عدد اس ام اس می آید که می گوید ثبت نام دوره شروع شده است و جهت اطلاعات بیشتر در پیام رسان سروش عضو شوید برای ریز برنامه ها
بعد کسی عضو نمی شود و همه از طریق سایت ثبت نام می کنند و نیازی هم به اطلاعات بیشتر سروش جان احساس نمی کنند
و بعد هر بار در تلگرام یک گروه موقت تشکیل می شود برای هماهنگی های دوره و فهرست برنامه ها
بعد از اتمام دوره هم یکی یکی اعضا لفت می دهند تا دوره
نتیجه بازی منچسترسیتی و تاتنهام از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
نتیجه دیدار منچسترسیتی و تاتنهام تداوم ناکامی گواردیولا در اروپا
سایت عادی نظر نود با تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و پوشش اخبار امتحانات فوتبال نتایج موجود جدول ها و ویدئوهای امتحانات لیگ ایران اروپا و دیگر نقاط. اخبار بازی ها نقشه بازی ها و ویدیوهای تیم انگلیس لیگ انگلیس لیگ.
ادامه مطلب
نتیجه ی بازی لیورپول و پورتو از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
ورزش سه
کلیپی از خلاصه بازی رده های پورتو و لیورپول در بازی های لیگ قهرمانان اروپا برگشت مرحله یک چهارم آخرین لیگ قهرمانان اروپا پیش پورتو پرتغال با نتیجه. خودم موندم این تیمای انگلیسی چکار دارن میکنند اون از تاتنهام و منچستر سیتی دوش امشبم لیورپول جدید منچستر یونایتد و چلسی هم هستند خودم مطمئنم که یک پای.
ادامه مطلب
لامصب میدونی همشه یک صحنه و تصویر است اما همون یک صحنه هم دایم منو وسوسه میکنه که برم. برم و کنار بقیه یا تنها به این خانه های رنگی به این صخره و به این منظره خیره شوم. کدوم منظره؟ بفرمایید:

ذهن رو قشنگ درگیر خودش میکنه و خیره میشی به روبرو. آدمهای مست و خشوحالی که روی صخره نشسته اند یا در کوچه ها می لولند رو شاید ببینم و شاید نبینم . نه. نمیشه. باید برم.
اروپا از اون دست مقاصدی است که هنوز به نظرم کشف نشده. همه زرتی میرن فراسنه و ایتالیا و آلمان.
این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
یکی از نیازهای آموزشی در رشته حسابداری یادگیری مطالب در محیطی شبیه سازی شده با محیط واقعی است به گونه ای که فراگیر بتواند مطالب آموزشی را به راحتی در محیط های کاری اجرا نماید
محتوای دوره: آموزش و تهیه اظهارنامه عملکرد
پیش نیاز این دوره: حداقل دیپلم
مدت دوره: 1ماه
نحوه پرداخت: اقساطی
ویزای اسلواکی
ویزای شینگن اسلواکی-ویزای تضمینی اسلواکی-سایت سفارت اسلواکی-مدارک و طریقه وقت سفارت اسلواکی-ویزای اسلواکی

اسلواکی یکی دیگر از کشورهای زیبای اروپایی است که ویژگی های بی نظیر همسایگانش را به ارث برده است. به این ترتیب با سفر به این کشور تقریبا با یک سوم هزینه‌ سفر به کشورهای نزدیک آن، می توان از نزدیک با دهه‌ ۷۰ اروپا آشنا شد و شاهد هنر معماری اتریشی ها، غذا های خوشمزه مجارستانی ها، پشتکار لهستانی‌ ها و زیبایی اوکراینی ها

اندیشه جدید و دنیای در حال تغییر
    اندیشه مدرن در قرن 19 میلادی، پس از عبور از عصر نوزایی و روشنگری و با فیلسوفانی چون دکارت و کانت به تثبیت می ‏رسد و در سپهر تفکر خود را بی رقیب می ‏بیند. این اندیشه که در نظر فیلسوفان، دوران نوجوانی و بلوغ خود را سپری کرده است و حتی زمینه ‏های انحطاط و نقد آن در آثار متفکرینی چون نیچه دیده می‏شود، در عالم واقع و یا به عبارت دقیق‏تر عرصه مناسبات روزمره نتوانسته به طور کامل تعیین یابد. این همان دوره‌ی تار
زنان طبقات بالای اجتماع جرات آن را نداشتند که جز در تخت روان روپوش دار از خانه بیرون آیند. هرگز به آنها اجازه داده نمیشد که آشکارا با مردان اختلاط کنند. زنان شوهردار حق نداشتند هیچ مردی؛ ولو پدر یا برادرشان را ببینند. در نقش هایی که از ایران باستان برجای مانده؛ در هیچکدام صورت زن دیده نمیشود و نامی از آنها به نظر نمیرسد.
منبع: #ویل_دورانت؛ جلد اول؛ پارس ها؛ اخلاق و آداب پارسیان؛ زنان
حفظ حریم؛ لزوم اجازه همسر؛ عدم معاشرت حتی با محرم!؛ زنان ایر
دوره آنلاین «معنویت: از سنت تا مدرنیته»
- معنویت دینی و معنویت جدید
- تطور معنویت از دوران سنت تا دوره معاصر
- مدرنیته و پیامدهای آن برای معنویت
شرکت در این دوره به تمام علاقه مندان مباحث معنویت پیشنهاد می شود.
لینک ثبت نام:
 yon.ir/ioXB2
دوستم میگه که
اگه میبینی توی اروپا همه شیک هستن و توی کانادا همه خیلی ساده لباس میپوشن
یا توی خاورمیانه همه شیک هستن ولی کانادا اینجوریه
به خاطر اینه که کانادا از همه جا دوره
از اروپا دوره 
درست مثل استرالیاست که همه براش جوک میسازن
امریکا هم که اینها رو ادم حساب نمیکنه و اینها از همه جا عقب تر هستن.

برای همینه که یهو وقتی میبینی یکی صد و خورده ای کیلو وزن داره و یه شلوار استرجی و یه پیرهن تنگ پاش کرده جا میخوری
یا میبینی یکی سی کیلو وزنشه ول
آنچه در ادامه می آید ،کلیدی ترین نکات کتاب «توسعه، تمدن، تفکر»، اثر «رضا داوری اردکانی» می باشد که توسط صاحب وبلاگ مشهود، تلخیص گردیده اند:
* تغییرات در علوم انسانی وابزار غربی و پیاده سازی آن در جامعه مطلوب است اما به شرطی که بدانیم که در چه نسبتی با تمدن غرب و در چه مرحله از ظهور یک تمدن نوین هستیم.
* امروزه تاسیسات اجتماعی ، سیاسی و ... نیز همپا و به تعبیری از جنس تکنولوژی شده اند چرا که هر تغییری در تکنولوژی ملازم با تغییر در تاسیسات مذکور
سازمان مخفی حشاشین یا به عبارتی آدمکش های پاپ ، که قبلاً در قرون وسطی و
دوره رنسانس فعال بوده است قبل از جنگ جهانی دوم، توسط بالاترین مقامات
روحانی کلیسا بازسازی و سازماندهی می شود تا اعضای آن که همگی کشیش های
متعصب ، نیرومندودر خدمت اهداف روحانیان بلند مرتبه از جمله پاپ اعظم هستند
مخالفین را از سر راه بردارند. داستان از جایی شروع می شودکه خواهر والنتیاین "وال" در آرشیو اسناد کلیسا پی به اسرار مخوفی می برد.کلید
ورود به این اسرار، عکسی چها
کارورزی دوره‌ای از تحصیلات دکترای پزشکی عمومی است که مدت و نحوه برگزاری آن در کشورهای مختلف متفاوت است. معمولاً کارورزی آخرین دوره پزشکی است که یک تا یک و نیم‌سال طول می‌کشد.
کارورز یا انترن (به فرانسوی: interne، انترن) (به انگلیسی: intern، اینترن) شخصی است که دوره‎‌ی کاورزی پزشکی را می‌گذراند.
ادامه مطلب
امروزه علاقه مندان و کسانی که نیاز به فراگیری زبان انگلیسی دارند رو به افزایش است.
برای تدریس زبان انگلیسی دانستن و تسلط به این زبان امری واجب و ضروری است. اما کافی نیست و یک مدرس خوب باید توانایی ها و مهارت های لازم برای آموزش دادن زبان را کسب کند.
TTC مخفف عبارت (Teacher Training Course) به معنی دوره تربیت مدرس می باشد. کسانی که دوره های پیشرفته این زبان را طی کرده اند می توانند برای دوره TTC اقدام کنند.
 با شرکت در این دوره ها در کنار یادگیری تکنیکها و مبان
کالج زبان کره ای
همه دانشگاه های کره جنوبی دوره زبان رو برگزار میکنن که شما میتونید خودتون دانشگاه موردنظرتون رو انتخاب کنین.
ولی غالبا افراد همون دانشگاهی رو  که قصد تحصیل  در اون رو برای رشته دانشگاهیشون دارن رو برای دوره زبان هم انخاب میکنن. بهترین دانشگاه برای دوره زبان به نظر من دانشگاه kyounghee هست که این دوره رو با امکانات بیشتر و مدرس های بهتری برگذار میکنه
شهریه دوره های زبان کره ای حدودا بین 1350 الی 1600 دلار در هر ترم هست که بسته به دانش
به جای این همه چیزای به درد نخوری ک تو علم پیدا کردن ای کاش تو این همه سال ی پل ب گذشته پیدا میکردند برای زمانایی ک آدم دلتنگ گذشته میشه ولی هیچ راهی هیچ آهنگی هیچ رفیقی ازاون دوره ها پیدا نمیکنه ک صدمی ازاون لحظه هارو تداعی کنه.
همون لحظه هایی ک ی بوی گذرا عجیب غریب میبرتت تو دوره هایی ک حتی فکرشم نمیکردی ی روز دلتنگشون بشی!
اگه میدونستم ک اینجوری میشه حتما  کلی یادگاری  از اون دوره جمع میکردم ک وقتی دلم هوای اون دوره رو کرد تو دستم حداقل لمس ک
برگزاری دوره آموزشی نرم افزار فلوئنت
شرکت نوین مکانیک ذوق برگزار کننده دوره نرم افزاری فلوئنت در سطوح مقدماتی و پیشرفته می باشد.
این دوره هر ماه بصورت خصوصی و گروهی بصورت حضوری و آنلاین در حال برگزاری است.
تخفیف ۴۰ درصدی ویژه دانشجویان.
مدرسین با تجربیات صنعتی در حوزه نفت و گاز و تاسیسات مکانیکی حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع.
سرفصل های دوره:
۱-مدلسازی 
۲-شبکه بندی
۳-تعاریف پایه سیالاتی و حرارتی
۴-تعریف فیزیک مسئله
۵-تنظیمات حل
۶-بررسی نتا

معماری گوتیک چیست؟
این دوران در کنار دوران رومانسک شاهد پیشرفت‌ها و اوج شکوفایی هنر معماری اروپا بوده است و هنر سنگ تراشی و مهندسی سنگ در معماری از نمودهای پیدایش این سبک معماری بوده است. اوج پیدایش این سبک در کشور فرانسه بوده است.
در این معماری در ابتدا شاهد بناهای طاقی شکلی هستیم که با سنگ و تراشهای سنگ تزیین شده است و آرک ها را به وجود آورده است.   با استفاده از سنگ در بناها فضاهای خالی و توده های خالی در ساختار بناها از بین رفت و به همی
مطلبی کوتاه می نوسیم در معرفی عصر باروک با استناد از کتاب دنیای
سوفی از نویسنده ارزشمند یوستین گردر:

« لفظ باروک از واژه ای است که برای توصیف کردن مرواریدهای با اشکال نامنظم به
کار می رود. در قیاس با سبک ساده و موزون رنسانس، بی نظمی ویژگی باروک بود. قرن
هفدهم معروف به عصر باروک شده است و این به دلیل تضاد های آشتی ناپذیر این قرن
بوده است. هم کاخ های سر برافراشته را داریم و هم دیرهای دور افتاده. از یک طرف
خودنماییهای پر زرق و برق را داریم و از طر
شرایط کار دانشجویی در آلمان به چه صورت است
شرایط کار دانشجویی در آلمان نسبت به بسیاری از کشورها ساده تر است و از طرفی امری بسیار جا افتاده برای کارفرمایان و شرکتها نیز میباشد.
دانشجویان
خارجی میتوانند بدون داشتن اجازه ی کار در آلمان کار کنند. برای دانشجویان
کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا نیستند و همچنین برخی از کشورهایی که به
تازگی به عضویت اتحادیه اروپا درآمده اند، این اجازه ی کار محدود است.
دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا (شامل دانشجوی
چیه این فوتبال؟ (این جمله رو به نظرم مثل شعر معروف سعدی که میگن سردر سازمان ملل‌ه – که البته میگن سردر یه بخش کوچیکی‌ه - باید به نقل از فردوسی‌پور سردر فیفا بنویسن!
بعد از حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا، واقعا نیاز بود که دنیا قشنگی‌هاشو بهمون نشون بده. و چه زیبایی بالاتر از دیدن بازی لیورپول – بارسلونا اون هم توی آنفیلد و اون هم با این پایانِ رویایی.
من وقتی عقلم رسید استقلالی شدم. همون پنج و شش سالگی. توی فوتبال اروپا هم برزیل رو به شکل کلا
تحصیل رایگان در اروپا
تحصیل رایگان در اروپا:کشورهای تراز اول اروپایی سطح نظام آموزشی ارزشمند و همچنین کیفیت زندگی بالایی دارد.
این عوامل باعث شده تا متقاضیان زیادی برای تحصیل رایگان در اروپا درخواست داشته باشند.
تحصیل رایگان در اروپا برای تمام شهروندان اتحادیه اروپا امکان پذیر می باشد.
متقاضیان خارجی اتحادیه اروپا نیز می‌توانند در برخی دانشگاه‌های کشور های تراز اول دنیا به صورت رایگان و یا هزینه بسیار اندک تحصیل کنند.
کشورهای مانند آلم
آموزش آنلاین زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی چهارمین زبان رایج
دنیاست؛ در کشورهای ایتالیا، سوئیس، سن مارینو و واتیکان به عنوان زبان
رسمی شناخته شده است. در حدود ۱۳ درصد از جمعیت اروپا به این زبان صحبت
می‌کنند. علاوه بر این، بیش از ۳ درصد جمعیت اروپا نیز زبان ایتالیایی را
به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده‌اند. زبان ایتالیایی همچنین در بخش‌های
زیادی از آفریقا، آمریکای جنوبی و مرکزی و شرق اروپا نیز به عنوان یکی از
زبان‌های رایج مورد
  بسم الله الرحمن الرحیم
 دوره جدید مباحثات فقهی ساخت یابی در قم برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه متن کامل اطلاعیه دائره پژوهش شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی درباره این دوره بحثی به شرح زیر است:               

ادامه مطلب
دوره نرم افزاری کتیا
برگزاری دوره آموزشی کتیا مقدماتی و پیشرفته در شرکت نوین مکانیک ذوق.
نرم افزار کتیا یک نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه مدلسازی و طراحی است که که امروزه بسیار یا از مهندسین مکانیک در صنایع مختلفی همچون هوافضا، فولاد، نفت، گاز و ... استفاده می شود.
در این دوره تمامی محیط های نرم افزار آموزش داده می شود. همچنین این دوره شامل سطح مقدماتی و پیشرفته می باشد که توسط مدرسین مجرب شرکت نوین مکانیک تدریس می شود.
آموزش استانداردهای ط
تو دوران سربازی اموزشی که بودم لحظه شماری میکردبم که تموم شه و بریم یگانبهمون گفته بودن هشت هفته طول میکشهآخر هفته ها که میرفتیم مرخصی میگفتیم خب یه هفته اش گذشت ولی مگه تموم میشدخلاصه با همه سختی هاش تموم شد ولی نرفتیم یگان چون دوره کد خوردیمخیلی برامون زور داشتدو سه تا از بچه ها فرار کردندوره کد مثل این میموند که بهمون گفته باشن دوباره از اول بیاید آموزشیولی انقدر این دوره کد راحت گذشت که حد نداره اونم تو تیپ زرهییکی از دلایلی که دوره کد ب
شما باید درخواست ویزای شینگن را در کنسولگری کشور که قصد بازدید از آن را دارید ، ارائه دهید یا - اگر قصد بازدید از بیش از یک کشور شینگن ، کنسولگری کشور را دارید که طولانی ترین دوره را در آن خواهید گذراند.اگر قصد بازدید از چندین کشور شنگن را دارید و مدت اقامت به طول مساوی خواهد بود ، باید هنگام ورود به منطقه شینگن ، در کنسولگری کشور که مرزهای خارجی شما عبور می کند ، درخواست کنید.به عنوان یک قاعده کلی ، باید برای کشوری که در آن اقامت قانونی داشته ب
تحصیل در لهستان
لهِستان کشوری است در مرکز اروپا، از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلوواکی، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه (منطقه برون‌بومی کالینینگراد)، از شرق با بلاروس، از جنوب شرقی با اوکراین و از شمال با دریای بالتیک همسایه است. مساحت این کشور عددی بالغ بر ۳۱۲٫۶ هزار کیلومتر مربع است که آن را شصت و نهمین کشور بزرگ جهان و نهمین کشور بزرگ اروپا کرده‌است. همچنین با جمعیت ۳۸٫۵ میلیون نفری این کشور سی و چهارمین کشور پر
اتحادیه اروپا در واکنش به مهلت ۶۰ روزه ایران برای اجرای تعهدات بانکی و نفتی اعلام کرد "هیچ ضرب‌الاجلی را از سوی تهران نمی‌پذیرد."
عدم پذیرش مهلت 60 روزه می تواند به این معنی باشد:
که اروپا برای تصمیم جدید ایران در خصوص برجام، ارزشی قائل نیست!
به بیان دیگر برای اروپا اهمیتی ندارد ایران چه تصمیمی اتخاذ کرده است! و آنچه را که برای اروپا مهم است اینکه  ایران نباید از برجام خارج شود!
و به تعبیر دیگری عدم پذیرش مهلت 60 روزه، به این مفهوم است که ایران
روش های مهاجرت به اروپا و ارزیابی بهترین روش ها (در سال ۲۰۱۹)
اگر به دنبال اطلاعات کاملی درباره انواع روش های مهاجرت هستید و این سوال را در ذهن دارید که بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط تان کدام است، این مقاله برای شما نوشته شده است.
در پایان این مقاله با انواع روش های مهاجرت به اروپا در سال ۲۰۱۹ آشنا شده و می‌توانید ارزیابی دقیق تری از مهاجرت داشته باشید.
اینکه شما چه هدفی را از مهاجرت دنبال می کنید بسیار مهم است اما رسیدن به جواب این سوال ک
توجه کنید،
این که میگم مال اینجاست،

نه اروپا. اروپا باز هست و کالچرش فرق داره.

من اینو توی انتاریو دیده بودم، ولی میگفتم خب اوکی. ولی وقتی دیدم فراگیره توی کانادا، همه پشمک هام قند شد!

شما باورتون میشه اینقدر روابط مدلشون عجیب شده، یا شاید چون الان دیگه اسم گذاشتن روی روابط (اسامی مختلف)، که من هر روز شاخ درمیارم؟!

یکی از بچه ها توی open relationship هست!
هم همسر داره و هم روابط جنسی مختلف با چند تا پسر دیگه داره و راحت هم اعلام میکنن.

تعریف اوپن
متوسط قیمت گوشی‌های آیفون اپل از میانگین قیمت گوشی‌ها بازار بالاتر است و این موضوع جای تعجب و حتی بحث هم ندارد که کیفیت ساخت گوشی‌های این کمپانی بالاتر از دیگر برندها است و از همین رو گوشی‌های آیفون به ندرت نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اما احتمالاً برای شما جالب خواهد بود که بدانید گوشی‌های ساخته شده توسط هوآوی حتی از آیفون‌های اپل هم کمتر تعمیر می‌شوند. طبق تحقیقات یک موسسه اروپایی می شنویم که بادوام ترین گوشی های بازار متعلق به هواوی
دوره‌ی تضمینی طراحی سایت اس ام او استودیو
دوره‌ی «برنامه‌نویسی وب سایت با وردپرس به صورت تضمینی» با حضور علاقه‌مندان به برنامه نویسی وب، دانشجویان و کارمندان IT در تاریخ 20 آذر ماه 97برگزار می‌شود. تضمین کیفیت و برگرداندن کامل هزینه و با مبلغ ده هزار تومان 30 ساعت آموزش برنامه نویسی صفر تا صد سایت از قابلیت‌های منحصر به فرد این دوره است.
ادامه مطلب
با سلام و احترام ؛ پیرو بخشنامه ۱۷۴۸/۱۰۶۹۰۹/۶۱۰-۱۳۹۸/۰۳/۰۵ دوره های آموزشی مدیران مدارس، بدین وسیله به اطلاع فراگیران می رساند پیش بینی زمان اجرای دوره های غیرحضوری طبق جدول ذیل خواهد بود. فراگیران محترم با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سامانه Ltms قسمت دوره های ثبت نام شده نسبت به انجام فرایند اجرایی دوره( شرکت در آزمونها و فعالیت های کلاسی و ....)  اقدام نمایند.*جهت شرکت در هر دوره ی آموزشی طبق  جدول زمان بندی حتما باید برای اولین بار از سامانه
احمد کسروی می‌نویسد: 
زنیکه آزادانه با مردان در می آمیزد بدشواری خواهد توانست خود را نگه دارد، بدشواری خواهد توانست فریب مردان را نخورد .
 چیزیست بسیار آزموده : زن از بازار آمیزش آزادانه سرمایه باخته بیرون آید . آمیزش آزادانه زن را لغزشگاهیست که خود بلغزد و دیگران را نیز بلغزاند.
زنهای ایران دو چیزِ بد را از اروپا یاد می‌گیرند: یکی آراسته بمیان مردان درآمدن و شیکترین رختهای خود را برای کوچه و خیابان نگاه داشتن، دیگری با مردان آزادانه درآمی
دوره‌ی «برنامه‌نویسی وب سایت با وردپرس به صورت تضمینی» با حضور علاقه‌مندان به برنامه نویسی وب، دانشجویان و کارمندان IT در تاریخ 20 آذر ماه 97برگزار می‌شود. تضمین کیفیت و برگرداندن کامل هزینه و با مبلغ ده هزار تومان 30 ساعت آموزش برنامه نویسی صفر تا صد سایت از قابلیت‌های منحصر به فرد این دوره است.
ادامه مطلب
دوره نرم افزاری اتوکد
برگزاری دوره نرم افزاری اتوکد در شرکت نوین مکانیک ذوق.
نرم افزار اتوکد یک نرم افزار بسیار قدرتمند و کاربردی در تمامی رشته های مهندسی می باشد.
مدلسازی دو بعدی و گرفتن نقشه ساخت از مدل ها اهمیت بسیار بالایی در صنایع دارد که این کارد توسط نرم افزار اتوکد انجام می شود.
این دوره آموزشی از صفر تا صد طراحی و ایجاد نقشه ساخت و رعایت استانداردهای طراحی در حین نقشه کشی صنعتی می باشد.
همچنین در هر ماه این دوره آموزشی بصورت خصوصی و گ

دوره انتظار مدت زمانی است که شرکت بیمه تعهدی در مقابل بیمه‌گزار ندارد. یعنی از زمانی که بیمه تکمیلی صادر می‌شود تا روزی که پوشش‌های بیمه فعال می‌شوند یک وقفه‌ای چند ماهه وجود دارد. این دوره در بیمه تکمیلی انفرادی قابل حذف نیست. دوره انتظار پوشش زایمان در بیمه سامان 9 ماه، در بیمه SOS و تعاون یک سال است. خدمات پاراکلینیکی هم در طرح خانواده SOS دارای دوره انتظار سه ماهه است.
بیمه درمان تکمیلی انفرادی
چرا گذراندن یک دوره سئو همراه گواهی نامه ضروری است؟
یک دوره سئو ، معمولا کلاس هایی هستند که در آن به شما جنبه های مختلف
چگونگی انجام سئو را آموزش می دهند و پس از اتمام آن یک گواهینامه معتبر
ارائه می شود. در زمینه آموزش سئو برخی از دوره های مانند دوره های تخصصی
سئو Off-Page است.  دوره های تخصصی دیگر سئوی On-Page است که در این دوره
ها به شما نحوه ی سئو کردن کلمات کلیدی آموزش داده خواهد شد.
پس از گذراندن دوره های سئو، شما توانایی بهبود رتبه بندی سایت خو
برگزاری دوره های آموزشی مهندسی مکانیک
با اعلام واحد آموزش شرکت نوبن مکانیک ذوق برگزاری دوره های آموزشی نرم افزار از اول آبان در هرماه بصورت خصوصی و گروهی برگزار می شود.
با اعلام مدیر عامل شرکت تخفیفات ویژه ای برای دانشجویان در نظر گرفته شده که تا ۴۰ درصد تخفیف نیز شامل می شوند.
این دوره های شامل دوره های طراحی، آنالیز و ماشین کاری هستند که با مدرسین با تجربه در صنایع مختلفی بصورت حضوری و آنلاین آموزش داده می شوند.
۴ دوره از نرم افزارهای آمو
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
به این فکر میکردم بچه های این دوره و زمونه شلوغ و پر انرژی شدن یا پدر و مادر های این دوره و زمونه تنبل و خسته و بی حوصله!؟
به این نتیجه رسیدم هم بچه ها، بچه های دوره قدیم نیستند و هم پدر و مادرا زیادی کم صبر و حوصله شدن!
به پدر و مادر ها حق میدم . به بچه ها هم !
اما پدر مادرها میتونند با مطالعه و یک سری تغییرات ایده آل بشند. پس ...
لطفاً تا زمانی که مطمئن نشدی از این که میتونی یک بچه رو با وچود همه سختی هاش بزرگ کنی. به بچه دار شدن فکر نکن.
بچه پاک و معصوم
دوره ضمن خدمت تدریس عملی نقشه برداری با مدرسی آاقای مهندس زینلی در هنرستان طالقانی برای هنرجویات رشته نقشه کشی معماری برپزار پرگزار گردید که مورد استققبال هنرآموززان واقع شد برای دریافت قسمتی از فیلم دوره مربوطه لینک زیر را انتخاب کنید
دریافت

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ورزش مناسب کودک چرتکه چیست ؟ فروشگاه نسوز آنلاین کتاب هدایت آموزش علوم کامپیوتر و حسابداری طرح آماده لایه باز حرفه ای گرافیک شرکت مرغک شرکت مدرن سقف آموزش طراحی وب مدرسه علمیه بقیة الله قنوات قم